Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Heyboer, haan
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, haan 40x35cm. Cond.: G

Mansvelt Beck ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G

Jan Cremer, repro gelim.
Resultaat: 200 EUR

Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Provence
Resultaat: 200 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, "Provence" 70x90cm. Cond.: G

Schilderij, straatgezicht
Resultaat: 200 EUR

König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G

Monogram H.
Resultaat: 200 EUR

Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 195 EUR

J. Kaemmerer ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuur 18x24cm. Cond.: G

Ronald Frijling, Oosterse voorst.
Resultaat: 190 EUR

Ronald Frijling (Java 1917 - 1941), olieverf op linnen, Javaans riviergezicht met figuur 40x60cm. Cond.: G

Ikoon ca. 1900
Resultaat: 190 EUR

Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.

Evert Rabbers, schilderij
Resultaat: 180 EUR

Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met bloesemboom en kippen 37x28cm. Cond.: G

Ad Verstijnen
Resultaat: 180 EUR

Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G

Ad Verstijnen
Resultaat: 180 EUR

Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd interieur
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met presenteerblad in interieur met hond 20x17cm. Cond.: R

Ton Ancone
Resultaat: 160 EUR

Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G

Gesigneerd G.H. Gobell
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G.H. Gobell 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 14x18cm. Cond.: G

Dubbele ingekleurde kaart
Resultaat: 160 EUR

Antieke landkaart 1692, ets op papier (dubbelblad), La Veluwe, La Betuwe et Le Comte De Zutphen dans Le Duche De Gueldre, parle S. Sanson Geogrpahe ordinaire du Roy A. Paris 94x63cm. Cond.:G

Wolvecamp, inkt op papier
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), inkt op papier, abstracte compositie 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Goedvriend
Resultaat: 150 EUR

Theo Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op paneel, bloemstilleven 19x16cm. Cond.: G

Hugo Berten, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G

19e Eeuws portret
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret in stoel 44x51cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Provence staand
Resultaat: 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, Provence dorpsgezicht 70x90cm. Cond.: G

Litho met pamflet, Bervoets
Resultaat: 150 EUR

Fred Bervoets, lithografie handgesigneerd fantasievoorstelling (litho en affiche) 52x68cm. Cond.: G

Schilderij, boerin met kippen
Resultaat: 150 EUR

D.Wirth, ca. 1900, Duitse school olieverf op paneel Boerin met kippen. 23x19.5cm. Cond.:G

Zeefdruk, Herman Brood
Resultaat: 140 EUR

Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G