Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, Arabische voorstelling waterpijp roken 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G
C. Wentsch? (ca. 1920), olieverf op linnen, landschap met boerderij en bloesembomen 35x50cm. Cond.: G
E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnenbloemen 50x70cm. Cond.: G
M.W. Visser, olieverf op linnen, kustgezicht met bloesemboom 40x50cm. Cond.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G
A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G
Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G
R.Cavallini '76, olieverf op paneel, Bloementak. 48x70cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1930, olieverf op linnen winters landschap met musicerende man. 35x25 cm., Cond.:G
Peritti Kokko '78, aquarel op papier, havengezicht 60x45cm. Cond.: G
Paneel 19e eeuw met een Charles Dickens achtige voorstelling (spelende kinderen), reproductie op paneel 23x19cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R
Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G
Monogram 16/10 '91, aquarel op papier, bloementak 39x29cm. Cond.: G
Rijke, olieverf op paneel, landschap met figuur op pad, 33x22cm., Cond.:G