Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Haardstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G

Opgezette schilpad
Resultaat: 120 EUR

Oude geprepareerde schildpad ca, 1900 in goede originele staat 60x33x22cm. Cond.: G

Aziatisch mini-kabinet
Resultaat: 120 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G

Kinderwagen 50-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G

Gietijzeren tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Antiek gietijzeren historismus bijzettafel met leeuwekoppen en fijn uitgewerkt blad met Neptunus, hoorn des overvloeds etc. (goudklewurig geverfd), ca. 1880, 73xø33cm., Cond.:G

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse majolica hanglamp met 6 kaarslichtpunten (geëlectrificeerd) ca. 1880.kristallen pegels ca. 70xø60cm.

Kandelaar, adelaarsvoet
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G

Tafelopzet
Resultaat: 100 EUR

Historisme tafelopzet-schaal met compositie metalen voet in de vorm van een zeemonster ca. 1880. Geslepen kristallen schaal. 29xø30cm. Cond.: G

Fossielen
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel diverse fossiele gesteenten en kristallen, amethist etc. etc. Cond.: G

Stenen tuintafel
Resultaat: 100 EUR

Grote oude barokstijl stenen tuintafel 20e eeuw in zeer goede staat 73xø110cm. Cond.: G

Koppensnellers mes
Resultaat: 100 EUR

Oud koppensnellers mes met echt mensenhaar en benen grip, 20e eeuw., omgeving Borneo/Maleisië. In goede originele staat. L.71cm.

3 Krissen (1 klein)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G

Karabijn
Resultaat: 100 EUR

Oude karabijn 1941, onschadelijk gemaakt, Cal. 6.5, R.E. Tern B.K.A. Artan. Zonder magazijn 101x7x11cm. Cond.: G

2 Lemetten, 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee vroege lemmeten (zonder heft); 1x degen met renaissance masker versiering van brons 17e eeuw (Duits?), 1x lemmet van sabel 18e eeuw (bodemvondst) 73-78cm. Cond.: R

Tiffany lamp
Resultaat: 95 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: M

Opaline vaas/petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880, handbeschilderd glas met bloemedecor 84x22cm. Cond.: G

Bureauset
Resultaat: 90 EUR

Tinnen bureauset met edelhert en inktreservoir (glaasje mist) ca. 1900, Historisme Duitsland 14x29x19cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek schildpad doosje met been en sluiting, 19e eeuw, In zeer goede originele staat. 2x15x4.5cm.

Neogothische kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaarkandelaar in neogothische stijl 50x21x21cm. Cond.: G

Cognac
Resultaat: 90 EUR

Vier oude flessen cognac; 1x Joseph Guy, 1x Jules Gautret, 2x Louis D'or Napoleon ca. 29xø9cm. Cond.: G

Engelse samovaar
Resultaat: 90 EUR

Roodkoperen empire samovaar ca. 1820 in complete originele staat 44x22x14cm.

Schildpaddoosje
Resultaat: 85 EUR

Schildpad dekseldoos 19e eeuw met ivoren pootjes en origineel slot in zeer goede originele staat 4x15x8cm.

8x Opiumgewichten
Resultaat: 85 EUR

Acht delen oude bronzen opiumgewichten 4-7cm. Cond.: G