Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G
Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G
Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G
26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.
Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G
3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G
Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G
Duits messing postzegelbakje ca. 1930, ges. geschutzt met uilskop op het deksel 2x8x4cm. Cond.: G
Aparte houten pijp met aluminium. 3-delig met kijkglaasje 20e eeuw. Met opschrift Port Said 14cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Frans koperen schenkkannen (vertint) in goede originele staat 14-24cm.
Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G
Castra, handwerk op zijde, valk op tak 19x15cm. Cond.: G
Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G
Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G
Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G