Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil inktstel
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G

3 Messing wandlampjes
Resultaat: 15 EUR

Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G

Koperen tabakspot
Resultaat: 15 EUR

Koperen bewerkte tabakspot ca. 1890 Cond.: G

26 Delen Japans lakwerk
Resultaat: 15 EUR

26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...

Aziatische ronde lakwerkdoos
Resultaat: 15 EUR

Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.

Kerfsnede dienblad
Resultaat: 15 EUR

Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G

3 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

3 Delen tin, 2e helft 20e eeuw, blakertje, asbak en hengselschaal 13-39cm., Cond.:G

IJzeren vijzel 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren vijzel 18e-19e eeuw in goede originele staat (stamper ontbreekt) 12xø10cm. Cond.: G

Duits Art Deco kistje
Resultaat: 15 EUR

Duits messing postzegelbakje ca. 1930, ges. geschutzt met uilskop op het deksel 2x8x4cm. Cond.: G

Bijzondere pijp
Resultaat: 15 EUR

Aparte houten pijp met aluminium. 3-delig met kijkglaasje 20e eeuw. Met opschrift Port Said 14cm. Cond.: G

2 Vertinde waterkannen
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Frans koperen schenkkannen (vertint) in goede originele staat 14-24cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 15 EUR

Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G

Geborduurde afbeelding, valk
Resultaat: 15 EUR

Castra, handwerk op zijde, valk op tak 19x15cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Resultaat: 15 EUR

Koperen blaker 19e eeuw in goede originele staat 7x15xø12cm.

Bronzen deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper 20e eeuw 12x7x5cm. Cond.: G

Appelketel
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G

Messing kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Messing kraantjeskan 19e eeuw 34xø17cm. Cond.: G

3 Delen antiek
Resultaat: 15 EUR

Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G

Oude barometer
Resultaat: 10 EUR

Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G

Cloisonne vaasje
Resultaat: 10 EUR

Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.

Tinnen bekers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G

3 Mini-krissen
Resultaat: 10 EUR

Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G

Koperen kan
Resultaat: 10 EUR

Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G