Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.

Grote regelateur
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke notenhouten grunderzeit wandregulateur, ca.1880, met originele kroon, adelaar en knoppen. (lichte wormgaatjes)140x49x21cm., Cond.:G

Porseleinen pendule
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pendule ca. 1890 met bloemen- en gouddecor (en stadsgezicht), gemerkt A.B. handbeschilderd 39x25x17cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 180 EUR

Franse comtoise ca. 1820 met zon en hoorn des overvloeds in zeer goede originele staat. Met vouwslinger 140x26x15cm. Cond.: G

Pendule, albast
Resultaat: 160 EUR

Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R

Klokje, vogelkooitje
Resultaat: 150 EUR

Art Deco wekker ca. 1930 in de vorm van een hangende vogelkooi met vogel (verchroomd). Mechaniek niet getest, in goede originele staat 21x14xø11cm.

Jugendstil pendule
Resultaat: 150 EUR

Prachtige marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 met 8-daags uurwerk en compositie metalen figuren van vrouw met vogel en een hond. Koud beschilderd in zeer goede originele staat 30x49x16cm.

Koekkoeks klok
Resultaat: 140 EUR

Duitse koekkoeks-klok met dubbele koekkoek ca. 1900. Mooi houtsnijwerk met koekkoek in nest en hertenkop 56x33x24cm. Cond.: G

Antieke pendule
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R

Sierpendule
Resultaat: 125 EUR

Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal en albast. (Compositie metaal is opnieuw gekleurd), 8-daags uurwerk, compleet en in goede staat 40x30x14cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 125 EUR

Franse comtoise met pronkslinger in originele staat met mooie wijzerplaat van emaille met opliggende emaille cartouches. Gesigneerd Paul Alanore a. Gouzon 160x35x20cm.

Klokje op pilaren
Resultaat: 125 EUR

Prachtige kastanjehouten Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk zonder slagwerk. Gestileerde messing beschilderde wijzerplaat. Geheel in goede staat 26x13x10cm. Cond.: G

Pendulestel, geelmarmer
Resultaat: 120 EUR

Jugendstil marmeren pendulestel met messing ornamenten en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) ca. 1900. In goede originele staat 20x14x8cm. en 9xø10cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse comtoise ca. 1880, met harpslinger, August orel Brisow In goede originele staat. 140x37x17cm.

Klokje
Resultaat: 110 EUR

Frans marmeren (stille) pendule met emaille wijzerplaat. 8-Daags met bovenliggende balans 17x13x5cm. Cond.: G

Tafelklokje
Resultaat: 110 EUR

Oud wortelnoten tafelklokje met maanstand en bronzen ornamenten in zeer goede staat 27x16x12cm. Cond.: G

Grote regelateur
Resultaat: 110 EUR

Grote notenhouten regelateur klok, met Junghans uurwerk, kop met paardje. Aan de onderkant lijstje weg., verder in goede staat. 146x46cm.

Regelateur klok
Resultaat: 110 EUR

Antieke notenhouten Junghans regelateur klok met originele opstand en tollen. In redelijke originele staat, ca. 1880. 100x40x22cm.

Warmink klok
Resultaat: 100 EUR

Oude Warrmink tafelklok met kwartierslag en west-minster slagwerk, zwart gelakte kast.2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.

Comtoise
Resultaat: 100 EUR

Franse comtoise met harpslinger in originele goede staat, mooie wijzerplaat gesigneerd Serre O Realville, gewichten ontbreken 146x28x15cm. Cond.: G

Pubklok
Resultaat: 90 EUR

Engelse mahoniehout fineer pubklok met bandintarsia en parelmoer ca. 1900. In goede originele staat 68x41x11cm.

3-Delig marmeren klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G

Staande klok
Resultaat: 80 EUR

Staande klok Tempus Fugit 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 170x36x23cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 80 EUR

Grote Willem III stijl notenhout fineer regelateur in goede originele staat met originele kroon en tollen 20e eeuw 136x38x17cm. Cond.: G