Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop, Armand Marseille
Resultaat: 50 EUR

Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R

4 Celluloid poppen
Startprijs 35 EUR

Vier oude celluloid poppen; 1x Büschow en Beck celluloid popje met geschilderde ogen 12cm (Goed), 1x schildpad meisjespop 20cm. Nr. 20/23 met geschilderde ogen (Goed), 1x petit Colin kledendracht pop ...

Teddybeer
Startprijs 30 EUR

Oude met stro gevulde teddybeer ca. 1930 met glazen ogen in zeer goede originele staat 52cm. Cond.: G

3 Schilpad poppen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen: Schildpad 46 ca.1950, Schildpad 45 ca.1930 en Schildpad 32 ca.1930. Allen in goede conditie.

Schildpadpop Inge 42
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G

6 Dinky Toys
Resultaat: 110 EUR

Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Volkswagen meccano Ltd, 1x Austin taxi meccano Ltd, 1x Jaguar meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Fire Engine meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Guy meccano Lts en 1x Nr. 34...

2 Dinky Toys + 2 div.
Resultaat: 55 EUR

Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...

6 Dinky Toys
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Dinky Toys BEV Truck meccano Ltd, 1x Nr. 420 + aanhanger meccano Ltd, 1x Bedford meccano Ltd, 1x Austin meccano Ltd, 1x motor met zijspan meccano Ltd en 1x auto met meg...

Schildpadpop Inge
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 46cm. Cond.: G

Cellba celluloid pop
Resultaat: 35 EUR

Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G

Schildpadpop Inge
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R

Schildpadpop Ursel
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse schildpadpop model Ursel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 50 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga a girl from USA 1992-1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat. L.56cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 60 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop 1992/1993 genaamd Pemba a boy from the USA, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., Cond.:G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 65 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lisa, 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.68cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 85 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Alke 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat., L.68cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 65 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Fatou, 1993/1994 met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.66cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 50 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga, a girl from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.53cm., In zeer goede originele staat.

4 Dinky Toys
Resultaat: 60 EUR

Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R

4 Dinky Toys
Resultaat: 45 EUR

Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R

2 Blikken auto's
Resultaat: 40 EUR

Twee oude blikken auto's; 1x Examico Schuco 4001 ca. 1930, made in Germany 14x6x4cm. (raampje mist) en 1x Japan 2e helft 20e eeuw 12x13x8cm. Cond.: R-G

Schildpadpop Christel
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse schildpadpop model Christel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G

Pop, pors. hoord
Resultaat: 45 EUR

Oude Hollandse pop met kledendracht ca. 1940 in houten kist met schuif 22x68x28cm. Cond.: G

Schaalmodel boot
Resultaat: 20 EUR

Houten modelboot op voet in uitstekende staat 40x27,5x12cm.