Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco stijl stoel
Startprijs 200 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Spiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine spiegel in de vorm van een zonnetje. Klein stukje ontbreekt Ø50cm.

Antieke wieg
Startprijs 70 EUR

Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.

rond tafeltje
Geen vanafprijs

Mahonie rond tafeltje 40-er jaren 52xØ50cm.

Ovaalspiegel
Startprijs 400 EUR

Ovaalspiegel eiken met snijwerk omstreeks 1880 105x125cm.

piano Bechstein
Startprijs 500 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Art Deco stijl stoel
Resultaat: 275 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Art Deco stijl stoel
Startprijs 200 EUR

Massief beuken stoel in Art Deko stijl met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder. 53x54x100cm.

Plantentafeltje
Startprijs 50 EUR

Plantentafeltje met draai- en kerfwerk

cartelklok
Startprijs 150 EUR

Zweedse cartelklok, ca 1940

Muntenkabinetje
Resultaat: 40 EUR

Chinees Lak-muntenkabinetje, gedecoreerd met bloemen en vogels, ca. 1900. 30x30x16cm.

jugendstil wekker
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil vertinde wekker, met geslepen glas. (klein hoekje uit,rechtsboven). 15x8x8cm.

2 Jugendstil klokjes
Resultaat: 280 EUR

2 Jugendstil klokjes. 1x metalen (niet compleet).. 1x Noten met metaal (niet compleet).

2 Klokjes en een speeldoosje
Geen vanafprijs

2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.

klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Marmeren klokkenstel 3 delig eind 19e eeuw. (compleet).

reiswekkertje
Resultaat: 300 EUR

Messing reiswekker Frankrijk rond 1900. 14x6x8cm.

Koekkoeksklok zwartswald
Resultaat: 50 EUR

Koekkoeksklok ca. 1900 Schwarzwald 40x32x18cm.

Schrijfbureau met opzet
Startprijs 1.400 EUR

Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.

pendule,jager
Startprijs 1.350 EUR

Bronzen pendule,Frankrijk, voorstellende rustende herder 19e eeuw

Tafeltje japanse stijl
Resultaat: 30 EUR

Japans tafeltje, zwarte lak 2e helft 20e eeuw. 42x54x46cm.

Pendule
Resultaat: 750 EUR

Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.

Sieradenkastje
Resultaat: 20 EUR

Japans sieradenkastje begin 20e eeuw met koper beslag(deurtjes missen). 20x15x31,5cm.

Klaptafel Engeland
Resultaat: 300 EUR

Klaptafel Engeland ca. 1890 met gedraaide poten. Beide zijden afklapbaar. 126x90-45x73cm.

garderobe kast
Resultaat: 300 EUR

Twee-deurs garderobe kast met snijwerk op de deuren. 175x70x220cm. Massief noten, omstreeks 1970 in barok stijl