Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonees dienblad met figuren/floraal/dieren en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 27 x 24 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.
Groot houtgestoken Chinees boeddha figuur. Bladverguld met spiegelstukjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees poreleinen borden 1x Kang Xi met tuin decor en vier tekens bodemmerk, goed. 1x Cheng Lung met tuin/hert decor, randfrit + chip. Afmeting: Ø 23 - 25,5 cm. In goede staat.
Chinese, houtgestoken vergulde boeddha met polychromie en spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen vaas met Foo honden. Afmeting: 20 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Twee delen Aziatica. Brons. Bestaande uit: Boeddha figuur en een Japanse vaas met draken decor. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Beurs met twaalf diverse oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4,2 - 4,3 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Onder meer; 3x Miniatuur dekselvazen waarvan één gelijmd. 1x Grote vaas, gelijmd. 1x Dekselpot, één chip. 1x Theepot zonder deksel. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede ...
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø .............. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met floraal/tuin decor. Haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In redelijke staat.
2x Chinees porselein. 1x 17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord met bodemmerk en floraal decor, beschadigd. 1x 19e Eeuws Chinese kom met sokkel, met Chinese vesting decor + vier tekens bodemmerk, chip +...
Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.
Acht delen divers Chinees eierschaal porselein. Bestaande uit: 7 kommen + grote vaas. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 45 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...
Moderne Royal Mosa porseleinen schaal. Ontwerp J. Schrijns 1989. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen scheerbekken van Victoria Ware Thombstone. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: 17 x 27 x 21 cm. In goede staat.