Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2 Zilveren hangers met parelmoer
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren hangers, 925/000, met parelmoer. In de vorm van en zeepaardje en in de vorm van een slipper. Ingelegd met parelmoer. 3,8-6,5 mm. Totaal ca 32,4 gram. In goede staat.

2 Armbanden, agaat en parelmoer
Startprijs 50 EUR

Twee armbanden, één klemband uit parelmoer met witmetalen eindstukken met olifanten koppen. En een armband uit schakels van diverse kleuren agaat verbonden met zilver vergulde stukken en slot. In goed...

Zilveren ring met amethist
Startprijs 40 EUR

Zilveren ring, 835/000, met amethist. Brede ring met een grof bewerkte kop, voorzien van een geslepen amethist, stukje af. Breedte ring 23 mm. ca 15,7 gram. In goede staat.

Lot granaat sieraden
Startprijs 60 EUR

Lot granaat sieraden, met een double choker met 5 rozetten met granaten, veeroog ontbreekt, een zilveren ring, hanger en broche met granaten. In goede staat. Zilver ca 11,6 gram.

Lot zakhorloges
Startprijs 70 EUR

Lot met zakhorloges, 4 zilveren modellen. Met onedele kettingen. In redelijke staat.

Gouden ring met bloem
Startprijs 70 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met aan de kop een uitgewerkt bloemelement. Breedte kop 8,5 mm. ø 54. ca 1,2 gram. In goede staat.

3 Gouden sieraden met parel
Startprijs 70 EUR

Lot met 3 gouden sieraden, 585/000, met parel. Een oorsteker zonder pousette, dasspeld en een reverspeld met cultive parel, 6,5, 7,5 en 8,5mm. Totaal ca 3 gram. In goede staat.

Zilver vergulde broche met rode steen
Startprijs 90 EUR

Zilver vergulde broche met rode steen. Antieke rechthoekige broche voorzien van een florale bewerking met in het midden een rechthoekig geslepen donkerrode steen. Grootte broche 20x15 mm. ca 4,9 gram....

Zilveren armband met granaat
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, met paarse stenen. Armband met V-vormige schakels en in het midden versierd met florale elementen en daartussen 6 rond gefacetteerde paarse stenen. breedte 7 mm. 18,5 cm. ca...

Zilveren choker met turkoois
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 800/000, met turkoois. Choker met een ankerschakel en 4 elementen in de vrom van volutten en in het midden een elelemnt met palmetten en een turkoois. lengte 43 cm. In goede staat.

Zilveren armband met bloedkoraal
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Ovale bangle met scharnier en bakslot. Aan de bovenzijde versierd met zilveren krullen en 6 ronde bloedkoralen en een getorste rand langs de zijkanten. Bre...

Zilveren rozenkrans
Startprijs 40 EUR

Zilveren rozenkrans, 800/000, gemaakt uit opengwerkte zilveren bolletjes met in het midden een hartje en daaronder een crucifix. Lengte 50 cm. ca 15,5 gram. In zeer goede staat.

Camee hanger & schildbroche
Startprijs 50 EUR

Eeen schildbroche en een zilver vergulde hanger met camee. SChildbroche met goud aan de bovenzijde en een onedele achterzijde. 30x40 mm. Diverse deukjes. En een zilver vergulde hanger versierd met gra...

Lot zilveren hangers
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een hanger met crucifix, een hanger met rozenkwarts, een collier met daaraan een ronde hanger met rode steen en een broche met een pootje met paarse steen. Totaal ca 80 gram. In goede s...

Lot colliers
Startprijs 50 EUR

Lot colliers met parels, bamboekoraal, parelmoer en leer en staal. In goede staat.

Lot sieraden Afrikaans
Startprijs 60 EUR

Lot sieraden met o.a. bamboekoraal, een collier gemerkt Holst + Lee, een choker met amulet en een grote ovale hanger met stenen. In goede staat.

Hanger met turkoois, lapis lazuli en koraal
Startprijs 50 EUR

Hanger uit een zilverhoudende legering, met een gecontourneerde vorm en bezet met lapis lazuli, bloedkoraal en turkoois. Grootte 49x49mm. In goede staat.

Armband buddha to buddha leer en zilver
Startprijs 50 EUR

Armband buddha to buddha van leer en zilver. Leren armband met een zilveren sluiting met bakslot en veiligheid. Breedte 8,5-10 mm. Lengte 19 cm. In goede staat.

Witgouden broche met zirconia
Startprijs 70 EUR

Witgouden staafbroche, 750/000, met zirconia. Staaf met in het midden een vierkant element een zirconia. 55x6mm. ca 2,0 gram. In goede staat.

Lot horloges
Startprijs 60 EUR

Groot lot horloges, dames en heren modellen. Merk o.a. Boccia, Gant, Ankra, Dugena, Citizen, Pallas, MC, Orient, Pulsar, Sector. In redelijke staat.

Horloge TCM
Startprijs 80 EUR

Stalen horloge TCM, Automatic, met een stalen band. ø kast 40 mm. Voorzien van een achterdeksel met venster. Werkend.

Omega de Ville double, klein zwarte band
Startprijs 100 EUR

Vintage Omega de Ville horloge, dames model double met een zwarte leren band. Vierkant gecontourneerde kast met een goudkleurige wijzerplaat. 21 mm. Quarts. Werkend. Het horloge is bekrast.

Seawatch shockprotected horloge
Startprijs 60 EUR

Seawatch shockprotected horloge, met een stalen kast, zwarte lunette en een zwarte wijzerplaat met zilverkleurige indexen. ø 36 mm. Met een oranje secondewijzer. Het horloge is voorzien van een stalen...