Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas met oren
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en bruin-grijs glazuur. Etiket bodem. Afmeting: H 23 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 7.500 EUR

Chinees porseleinen platte schaal met blauw craquele glazuur en goudrand. Tekst en signatuur op bodem. Afmeting: 4 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese theepot
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen theepot met medaillons. Afmeting: 13,5 x 16 x 5,5 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kom met geel, groen glazuur, en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese saushouder
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen saushouder met gecontourneerde omranding en craquele glazuur. Afmeting: 6 x 13 x 10 cm. In goede staat.

Banko Earthenware trekpotje in vogelvorm
Startprijs 100 EUR

Antiek bisquit porseleinen Chinese trekpot, Banko Earthenware. Circa 1900. In vogelvorm met Florale decors en bamboe hengsel. Afmeting: 9 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Chinees yixing foohond, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinese yixing foohond met wit porselein. Fijn uitwerkt. Afmeting: 17 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Theepotje, yixing, met fabeldier, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees pompoenvormige yixing theepotje met vleermuis op de deksel en met bodemmerk. Afmeting: 12 x 22 x Ø 12 cm. Minimale chips aan de onderkant van de deksel verder in goede staat.

5x Chinese kopjes
Resultaat: 140 EUR

Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.

Japanse tazza
Startprijs 40 EUR

Bronzen tazza, gemaakt met Japans porselein. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 11 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Grote blauw-witte gemberpot
Startprijs 90 EUR

Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vergulde boeddha
Startprijs 500 EUR

Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.

Bronzen Ghendi kan
Startprijs 50 EUR

Antieke Perzische bronzen ghendi-kan met gravures. Afmeting: 23 x 21 x Ø 18 cm. In goede staat.

2x Antieke Satsuma lampen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.

724
Resultaat: 130 EUR

Zes maal China/Japan. Bestaande uit: Twee grote Chinese natuurstenen snijstukken + vier Japanse Satsuma borden. Eén grote gelijmd, één kleinere barst. Afmeting: 16 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas op console
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Chinese knobbelvaas
Resultaat: 170 EUR

Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Lot div. Chinese kopjes (9x)
Resultaat: 425 EUR

Lot diverse Chinese kopjes, 9x. Bestaande uit: 5x Capucijner met landschappen en bodemmerk. Kopje met figuren, tekst en bodemmerk. Kopje met oranje-goud, draken decor en bodemmerk. Familie Rose floraa...

Chinese theepot
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen theepot met oranje glazuur en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 9,5 x 12 cm. In goede staat.

2x Gouaches op zijde
Startprijs 60 EUR

Twee Perzische schilderijen op zijde. Figurenvoorstelling. 19e - 20e Eeuw. Gouaches op zijde. Afmeting: H 70 x B 100 cm + H 80 x B 110 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinese porseleinen vaas met celadon-kleurige glazuur en ramskoppen. Afmeting: 15,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Imari terrine+onderschotel
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen terrine op originele onderschotel. Met afbeeldingen van Geisha's, dieren en floraal decor. Afmeting: 13 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Japanse borden
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse gecontourneerde porseleinen diepe borden met bodemmerk. Arita. Figuren in boot decor. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose chicken bord. Gecontourneerd. Met fijn geschilderd decor. Afmeting:Ø 22,6 cm. In goede staat.

Japanse kom Ø 22,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen naar oud voorbeeld. Gelithografeerd. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met wit glazuur en rondom tekst. Afmeting: 5,3 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine wierookbrander met Foo-honden koppen. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees jade amulet op standaard
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees jade amulet op pvc standaard. Afmeting: 6 x 5,6 x 0,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 400 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gecontourneerd pattipan schaaltje met Familie Rose, paradijsvogel/goud decor. Afmeting: 1,4 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinees schaaltje
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met eenden in landschap decor. Glazuur randschade. Afmeting: 4 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal met drakendecor
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, vlinder decor
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Chinees bord met familiewapen
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Antieke Yixing theepot
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kommen + bolvaasje. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met Foo-honden decor. Gecontourneerd. Afmeting: 5,5 x Ø 26,6 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

2x Chinese vleesschalen
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met floraal/goud decor. Eén gecontourneerd. Afmeting: 27,5 x 22 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen octagonale schaal met lichtgroen glazuur, Familie Rose coulissen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot met figuren decor + 19e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen republiek vazen met pauw decor, tekst en signatuur. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.