Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...
Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig 19e eeuws zilver-tin servies met monogram. Afmeting: 9 -22 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antieke spaanhouten hoedendoos met antiek dames ondergoed en twee poppenhoeden. Afmeting: 49 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.
Lot zilver, 800/000, met 6 zilveren theelepels met hartfilet voorzien van monogramgravure, 10 cm, en een trompetvaasje met golvende rand op ronde voet. 10 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat
Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Brede zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Ruw bewerkte ring met aan de bovenzijde 2 ovaal cabouchon geslepen tourmalijnen, groen en roze, en 2 gekruiste banden bezet met rond gefacetteerde granat...
Zilveren collier met hanger, 835/000, met een glasgranaat. Venetiaans collier met een ronde hanger met parelrand bezet met een rond gefacetteerde glasgranaat. ø23 mm. 60 cm. ca 14,7 gram. In goede sta...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een collier met daaraan een munthanger met een fl 1,- uit 1939, een paar oorstekers en een bijpassende ring met een bolle vorm. Verschillende gehaltes. totaal ca 28...
Zilveren collier en armband, 835/000, met een geknoopte bewerking. 46 cm, 21cm. breedte 10-12mm. totaal ca 30,6 gram. In goede staat
19e Eeuws meerschuim wandmedaillon in houten lijst met bol glas. Vrouw met kinderen en vredesduif. Afmeting: 19 x 15 x 4 cm. In goede staat.
Twee messing wandblakers met spiegels. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.