Geelgouden ring, 585/000, met slangenkoppen. Ring met ene slag met daarin 2 slangenkoppen bezet met smaragdstenen als ogen. Breedte 14,5 mm. ca 4,5 gram. ø 57 In goede staat
Zilveren bureauset, 800/000, met een kristallen inktpot, vierkant, voorzien van een zilveren ronde dop met bewerkte rand, 9x9x11cm, een briefopener, been met zilveren heft, 29 cm, een inktdroger met z...
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000,met saffier en diamant. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier met daaromheen een rand bezet met 14 kleine singlecut geslepen diamantjes, ...
Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Franse Art Deco standaard. Circa 1920. Pierrot, deels verguld, met bel onder parasol. Eén vinger mist, breuk in arm. Afmeting: 36 x 18 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 835/000, rond model op ronde voet versierd met graveerwerk en gedreven quirlandes. Voorzien van 2 grepen in de vorm van acanthusbladeren. Met monogram gravure ECD. Assayer: Si...
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.
Bicolour gouden ring, 585/000, met diamanten. Strakke fantasiering met wit- en geelgoud, bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Breedte ring 9 mm. ø 55. ca 3,5 gram. Winkelverkoop...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...