Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse staande klok
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.

6x Chinese kopjes
Startprijs 70 EUR

Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.

Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 540 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten...

Gouden broche met diamant en parel, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met parels en diamanten. Een broche in de vorm van een margriet met diverse parels als bloemblaadjes en een rozet met diamanten, met een roosslijpsel, als hart v...

Hollandse pander schouwopbouw
Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1920
Resultaat: 400 EUR

Drie-delig Art Deco mahoniehouten schrijfbureau met lades, deuren en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 72 x 140 x 77 cm. In goede staat.

4x Verner Panton stoelen design stoelen
Resultaat: 275 EUR

Vier design stoelen van Verner Panton S. Vintage. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 82 x 60 x 49 cm. In goede staat.

7x Chinese kopjes, 17e - 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Zeven Chinees porseleinen kopjes. 17e - 18e Eeuw. Blauw-wit. Cargo scheepswrak. Afmeting: 4,3 x Ø 5,6 cm. In goede staat.

Witgouden rozetring met saffier en diamant
Startprijs 1.450 EUR

Witgouden fantasie rozetring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een opgesoldeerde rozet bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en een rand met briljant geslepen diamanten, gezet in de...

Antiek eiken schrijfbureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek eikenhouten Engels schrijfbureau met negen lades en schrijfleder. Circa 1900. Afmeting: 150 x 77 x 79 cm. In goede staat.

Grote Arita kan
Startprijs 500 EUR

Grote Japanse porseleinen schenkkan Arita met Floraal decors en craquele glazuur. 17e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 15

Chinees kopje
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen kopje met karper decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,2 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten halspiegel met console en mooi rankensnijwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1860. Afmeting: 259 x 89 x 32 cm. In goede staat.

Witgouden horloge met diamant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...

Chinese tegel in lijst
Startprijs 250 EUR

Chinese handbeschilderde porseleinen plaquette met signatuur en houten omlijsting. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en oorclips met filigrain
Resultaat: 70 EUR

Zilveren collier met hanger en oorclips, 800/000, uit filigrain. venetiaans collier met daaraan een hanger in bloemvorm gemaakt uit filigrain, ø37 mm, en een paar bijpassende oorclips, ø 26mm. Eén iet...

Engelse theetafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten opklapbare theetafel met afneembaar dienblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 82 x 61 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen zeskantige celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 12,8 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, Frans, met romeinse cijfers en een bewerkte achterzijde met floraal decor. Voorzien van gravure op het zilveren stofdeksel, L.E.L. June 3 rd 1892. ø 37 mm. In goede staat

Engelse boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten Neo Gotische boekenkast. Circa 1920. Afmeting: 135 x 100 x 30 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen glazuur en reliëf vijver decor. Sung-stijl. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Witgouden ring met robijn en parel
Startprijs 240 EUR

Witgouden ring, 750/000, met parel en robijn. Sierlijke rozetring met in het midden een cultivé parel, ø 6,5 mm, en daaromheen een rand met bloemdecor bezet met 8 kleine rond gefacetteerde robijntjes....

2x Voltaires
Startprijs 250 EUR

Twee identieke 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met rode velours bekleding. Circa 1870. Afmeting: 115 x 80 x 70 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 140 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.

Gouden hanger/broche met camee
Startprijs 150 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000 met schelpcamee. Fraai gesneden ovale schelpcamee met afbeelding van een dame geplaatst in een ovale geelgouden rand, niet helemaal strak, met getorste bewerking, . ...

Bijzettafel in lyra-vorm
Resultaat: 135 EUR

19e Eeuwse wortelnoten bijzettafel met lade en lyra. Met koperen snaren. Afmeting: 71 x Ø 53 cm .In goede staat.

Engelse tiltop tafel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahonie tiltop tafel met ovaal blad. Afmeting: 76 x 76 x 55 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met bloedkoraal
Resultaat: 80 EUR

Gouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Geelgouden oorstekers met een button bloedkoraal, ø 7,5mm. ca 1,7 gram. In goede staat

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 35 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

J. Freudenberg, Hollands wintergezicht met ijspret
Startprijs 2.000 EUR

J. Freudenberg. 1818 - 1873. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.

Mahonie gestoken spiegel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe-stijl spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 x B 80 cm. In goede staat.

4x Japanse houtsnedes
Resultaat: 40 EUR

Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren ring met groene zirconia
Startprijs 35 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Ring metv een brede band met opengewerkte kruisjes, in het midden voorzien van een ovaal bol gefacetteerde grote groene zirconia. 22x11mm. Breedte ri...

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats
Startprijs 600 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Choker met granaat
Startprijs 90 EUR

Zilver vergulde choker met granaat. Sierlijke choker met in het midden halfronde elementen bezet met geslepen granaten. 45 cm. ca 5,0 gram. In goede staat

2x A.J. van Prooijen, Vissersvrouw met kind + Visser met pijp
Resultaat: 325 EUR

Pendant. Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Vissersvrouw met kind + Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met tussen de slag 4 witgouden zetkasten bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. ø 65 ca 5,2 gram. In goede staat

A. Jank, Cavalerie met lansen
Startprijs 100 EUR

A. Jank 1902. 1868 - 1940. Landschap met cavalerie en lansen. Eiserne Wehr. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.

3 Kantonese borden
Startprijs 150 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen Kantonese borden met Familie Rose decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. Enkele chips en verder in redelijke staat.

Evert Rabbers, Drie rustende paarden
Startprijs 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Drie rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Fantasie slagring met in het midden 2 briljant geslepen diamanten in een 6-poot chaton, ø3,8 gram. In weerskanten in de band zijn 14 singlecut geslepen diamanten ...

Evert Moll, Haven
Startprijs 1.200 EUR

Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.

4x Franse stoelen
Resultaat: 180 EUR

Vier antieke Franse eikenhouten stoelen met goede bekleding. Circa 1880. Afmeting: 110 x 44 x 40 cm. In goede staat.

10x Andy Warhol, Campbells Soup
Resultaat: 750 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Startprijs 60 EUR

Japanse satsuma porseleinen Boedha met gouddecor en bodemmerk. Afmeting: 21 cm. Mist twee vingers, verder in goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Zilveren choker met emaille
Resultaat: 80 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille. Choker met een getorste ketting in het midden voorzien van een hanger in de vorm van een vrouw met vleugels versierd met vensteremaille. 47 cm. breedte 4,5cm. ca...

Chinese neksteun
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen neksteun met tekst, landschap/vogel decor. Enkele chips. Afmeting: 15 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Startprijs 150 EUR

Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 41,5 x 34,5 cm. In goede staat.

Hindeloopen tafel
Startprijs 600 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Hindeloopen tafel met op blad floraal/papegaai decor. Onderkant blad vogel/ranken decor, zeegezicht en bijbelse vers. Gecontourneerd blad. Afmeting: 75 x 82 x 82 cm. In zee...

Lectuurhouder, 19e Eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse notenhouten lectuurhouder met koperen armaturen. Afmeting: 47 x 46 x 34 cm. In goede staat.

Gouden collier met hanger met jade
Startprijs 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met ovale schakels met daaraan een grote uitgewerkte ovale hanger, 333/000, bezet met een ovale jadesteen, cabouchon geslepen. collier 42 cm, hanger 21x35 incl. oog. Totaa...

Gouden oorstekers amethist
Startprijs 225 EUR

Gouden oorstekers, 585/000, met amethist. Ronde oorknoppen met een opengewerkte rand bezet met een rond gefacetteerde amethist. ø oorsteker 13 mm. ca 5,4 gram. In zeer goede staat

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Imari knobbelvaas
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met Floraal/paradijsvogels decor en bodemmerk. Afmeting: 53 cm. Bovenste gedeelte gerestaureerd en verder in redelijke staat.

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Resultaat: 600 EUR

Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

4x Imari dekselpotjes
Startprijs 50 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke parapluhouder, 1890
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Groot tapijt, 215 x 360 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot handgeknoopt tapijt. Blauw met oker van kleur, met diverse medaillons in vakken. Rand mist één hoekje. Afmeting: 215 x 360 cm. In redelijk/goede staat.

Meshkin kleed, 343 x 245 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot handgeknoopt tapijt. Meshkin. Mooie patronen met groot medaillon. Afmeting: 343 x 245 cm. In goede staat.

Zilveren creolen met harthangers
Startprijs 80 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Gouden ring met hematiet en diamant
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met een zilveren rechthoekige zetkast met een rand bezet met markesiet en in het midden een fraai geslepen hematietsteen. grootte kop 16x11mm. ø 54 ca 3,3 gram. In goede staat

Frans bronzen figuur, E. Villanis, Geketende vrouw
Resultaat: 500 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Emanuel Villanis 1858 - 1914. Prise de Corsaire. Afmeting: 55 cm. Breuklijn in onderbeen en verder in redelijk tot goede staat.

Bronzen figuur 'Godin van de jacht'
Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Zilveren collier met harthanger
Startprijs 80 EUR

Zilveren collier met harthanger, 925/000, met lichtblauw topaas. Fijn ankercollier met een harthanger, bestaand uit 2 harten, ook afzonderlijk van elkaar te dragen, bezet met lichtblauwe topazen. groo...

Armband met goudsteen en gouden slot
Startprijs 140 EUR

Armband met 3 strengen gefacetteerde goudsteenkralen, ø8mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in tonvorm. 585/000. lengte 20 cm. In goede staat

Zilveren armband met rosé
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 800/000, met rosé bollen. Armband met bewerkte rechthoekige zilveren elementen met daartussen een zilver rosé vergulde bol. Voorzien van een carabijnhaak. lengte 19 cm. ø 5,5 mm. In ...

Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J. Warmenhoven, Platbodems
Startprijs 250 EUR

J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P. Renard, Strandgezicht
Resultaat: 170 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij
Resultaat: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Boerenhuis langs sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Berglandschap met meer, gebouwen en figuren
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Italië of Oostenrijk. Berglandschap met meer, gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Resultaat: 90 EUR

Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga
Resultaat: 50 EUR

J. Mulders. 1955. Dorpsgezicht Minnertsga. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Stilleven met tin, bloemen en fruit
Startprijs 40 EUR

Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.

W. Kerlingen, Stilleven met fruit
Resultaat: 70 EUR

W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Bijbelse voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 34 x B 34 cm. In goede staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 50 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910
Resultaat: 325 EUR

Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.

Koperen tabaksdoos
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.

Hang etagiere
Resultaat: 100 EUR

Leuke 19e eeuwse kleine notenhouten spiegel-etagere met ivoor en zilverkleurige plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 22 cm In goede staat.

Groot smeedijzeren hek
Startprijs 160 EUR

Groot smeedijzeren hek met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil tafellamp. Dame met bloem, op marmeren basement. Circa 1910. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3x Divers metaalwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...

3x Staande lampen, Art Deco
Resultaat: 80 EUR

Drie tafellampen. Art Deco 30er - 40er Jaren. Koperen lampen voet voorzien van groene kunststof kappen. Afmeting: 55x ø38cm. In goede staat.

Antieke messing hanglamp, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø

Accordiola accordeon + koffer
Resultaat: 80 EUR

Oude accordeon. Gemerkt Accordiola. 30-er Jaren. In originele koffer. Afmeting: 44 x 42 x 24 cm. In goede staat.