Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

F. Nicot, Marokkaanse markt
Resultaat: 140 EUR

Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Antiek plated visbestek in cassette
Resultaat: 40 EUR

Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren strooibus
Startprijs 80 EUR

Zilveren strooibus, 833/000, peervormig op ronde voet met cannelures en floraal decor. Gekeurd in Alkmaar. Gerepareerd bij voet met aanzet bij de strooier. ø7x12,5cm. ca 103 gram. In goede staat

Ben Viegers, Boerderij met koeien.
Resultaat: 300 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver (4x)
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met een rond bonbonmandje, 833/000, doos, 800/000 en een lepeltje met munt. En een alpaca tasje met beugel. totaal zilver ca 130 gram.

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer in interieur
Startprijs 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.

Schaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Kristallen ronde schaal met gelobde rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met een parelrand. ø27x24cm. In goede staat

Damasten servet, 1955
Startprijs 120 EUR

Damasten servet. Circa 1955. Ontwerp M.C. Escher. 1898 - 1972. Met zeepaarden/vissen decor. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.

Houten wandversiering, 1920
Startprijs 110 EUR

Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, met kaasdragers, een bank en een man met vat. 6x4x2cm, 5x2,5x4cm en 3,1x2,6x3,5cm. totaal ca 63 gram. In goede staat

Henk Roosink, Landschap met kippen
Startprijs 200 EUR

Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaren
Startprijs 160 EUR

Paar zilveren kandelaren, 925/000, kleine kandelaren op een ronde voet versierd met parelrand. ø5,5x7cm. In goede staat

Porseleinen Lladro éénhoorn
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen éénhoorn met vlinder. Door Llador, Spanje. Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In goede staat.

18e Eeuws Heilig wandkruis
Startprijs 150 EUR

Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.

Bronzen inktstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek historisme messing inktstel met lakstempel. Glazen binnenhouders beschadigd. Circa 1880. Afmeting: 12 x 28 x 22 cm. In goede staat.

3x Antieke strijkijzers
Resultaat: 35 EUR

Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Heilige met bijbel en dolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.

2 Jeneverkruiken met zilveren rand
Resultaat: 100 EUR

Twee Hollandse porseleinen likeurkaraffen bruin geglazuurd. Hollandse leeuwen met schild. Zilveren tuit. Afmeting: 32 cm. Gemerkt.
vroeg 20e eeuw

Italiaanse tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse tafellamp met onyx en messing. Circa 1980. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.

Porseleinen figurengroep
Resultaat: 45 EUR

Porseleinen figuren groep. Damspelende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 13 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Porseleinen Napoleon set
Resultaat: 160 EUR

Antieke Weense-stijl porseleinen tête à tête theeset voor twee personen. Met Napoleon/goud decor. Eén chip roomkan. Circa 1880. Afmeting: 14 x 41 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren breipenhouder
Resultaat: 25 EUR

Zilveren breipenhouder, 833/000, met bewerkte randen met verschillende patronen. Voorzien van draagring. wat gedeukt en open aan de onderzijde. 17,5 cm. ca 22, 3 gram In redelijke staat

3x Grote kommen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.

Antiek balans/meetapparaat in kist, 1920
Startprijs 100 EUR

Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.

Zilveren sigatettenkoker
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat

Antieke Duitse pijp, 1900
Startprijs 90 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met twee tabakreservoirs. Wildvoorstelling. Circa 1900. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.

Cakevormen + oliekruik (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Duits steengoed. Twee cakevormen, waarvan één met haarlijn. En een kruik met tekst en datering 1887. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Theebus met zilver
Resultaat: 45 EUR

Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat

Zilveren tafelbel, 1864
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, rond model met geschulpt decor deels voorzien van biedermeier graveerwerk. Met koperen binnenbel. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: e:1864. De rand is wat uitmodel en...

4x Antiek aardewerk+ porselein
Startprijs 70 EUR

Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 150 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

M. Nefkens, Vaas met bloemen
Resultaat: 850 EUR

M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

2x Beursjes met zilver
Resultaat: 110 EUR

Twee beursjes met zilver, 833/000, Halfrond stuivertjesbeugel met mand, stuivertje mist, en binnenbeugel en ketting, MT.:J.J. van den Berg, Schoonhoven, jl.:R:1851. en een rechthoekig gecontourneerde...

Antieke Engelse portre montre
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Bowlpot en zilveren lepel, 1886
Resultaat: 150 EUR

Kristallen bowlpot met amandelslijpsel, op een onderschotel met omgeslagen rand met versiering en een deksel met zilveren knop met parelrand. Voorzien van een zilveren bowllepel met getorste streel en...

Zilveren theeschep, 1824
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren theeschep, zogenaamde kolenschop model. Met streepdecor en zwarte ebbenhouten steel. Mr. J. Kuipers-'s-Hertogenbosch. Anno 1824. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Schoenen met zilveren gespen
Startprijs 200 EUR

Schoenen met zilveren gespen, 833/000, klederdrachtschoenen met zilveren gespen voorzien van gezaagd floraal decor. MT.: Onduidelijk jl.:r:190. In redelijk goede staat.

Juliantho, Indonische markt met figuren
Startprijs 100 EUR

Juliantho. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische markt met figuren bij vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems
Startprijs 70 EUR

B. de Boer. 1877 - 1953. Giethoorn, afgemeerde platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 34 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 3.250 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met rechthoekige schakels met daartussen ronde schakels. In het midden van de choker zijn de ronde schakels witgoud en bezet met 15 briljant ge...

2x Engelse keramieken figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Sam Schellink, Stenderkast molen
Resultaat: 200 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Stenderkast molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden armband tricolour
Startprijs 1.750 EUR

Brede gouden armband, 750/000. Armband met rood-, wit- en geelgouden banden deels voorzien van een gekretste bewerking met in het midden van de armband een opgesoldeerd ruitvormig element. De armband ...

4x Diverse schotels
Resultaat: 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

Gouden pennenarmband
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden pennenarmband, 585/000. Pennenarmband met geslepen schakels voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 8 mm. lengte 20 cm. ca 13,9 gram. In goede staat

Witgouden armband
Startprijs 300 EUR

Witgouden armband, 585/000, gemaakt uit rechthoekige schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. ø2,5x2,5mm. lengte 18 cm. ca 6,5 gram. In goede staat.

3x Duits keramiek
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Antiek koperen melkaad
Startprijs 80 EUR

Antiek koperen melkaad. 19e Eeuw. Werd vroeger gebruikt voor het opromen van melk. Afmeting: 15 x 48 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.

H. Broer, Landschap Giethoorn
Resultaat: 170 EUR

Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

Antieke bierpul (aardewerk)
Startprijs 25 EUR

Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Gouden Bouchard horloge met diamanten
Startprijs 3.000 EUR

Geelgouden bouchard dameshorloge, 750/000, met diamanten. Horloge met een rechthoekige kast, 24x18mm, voorzien van 2 randen met 70 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct SI, met goudkleurige w...

Bronzen Jugendstil lamp
Resultaat: 100 EUR

Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.

Zilveren herenhorlog met chatelaine, 1875
Startprijs 200 EUR

Zilveren zakhorloge met chatelaine, Engels zakhorloge met sleutelopwinding, 925/000, Birmingham, met chatelaine voorzien van 2 signetten en een sleutel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven. 30 cm. In goede...

W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startprijs 70 EUR

Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke terracotta piedestal, 1880
Startprijs 350 EUR

Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Resultaat: 35 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Collier van granaat met gouden slot
Startprijs 100 EUR

Collier van gefacetteerde granaat stenen, ø6-10 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø10 mm. Lengte 75 cm. In goede staat

3x Antieke lampenkappen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen. Circa 1915- 1920. Twee maal opaline glazen kap + één maal geslepen kristalglas. Afmeting: Ø 14 - Ø 25 cm. In goede staat.

Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 80 EUR

Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Zilveren armband met 16 ronde schakels, in het midden bezet met een grote zirconia in het midden en daaromheen een rand met zirconia's. De armband is voorzie...

3-Delig Petrus Regout kaststel
Resultaat: 35 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Engelse bijbels
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...

Onduid.gesign., Fruit stilleven
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Fruitstilleven met pronkkan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.

Choker met diamant
Startprijs 375 EUR

Sierlijke goud met zilveren choker met roosdiamanten. Choker met een gouden anker collier, 585/000, met in het midden een element uit goud met zilver bestaande uit diverse schakels bezet met diamant m...

Gouden ring met lapis lazuli en diamant
Resultaat: 300 EUR

Zeer fraaie geelgouden ring, 585/000, met diamant en lapis lazuli. Ring met achthoekige kop in het midden bezet met een achthoekig geslepen lapis lazuli, met daaromheen een rand met 24 singlecut gesl...

Geelgouden oorclips met amethist
Startprijs 150 EUR

Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat

Gouden oorstekers mozaik-opaal
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat

Ring met diamant
Startprijs 375 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat

17e Eeuwse Chinese vaas
Resultaat: 650 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden broche met camee
Startprijs 110 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Fraai uitgewerkte rand met daarin een ovale gesneden schelpcamee. Voorzien van onedele brochering, gelijmd. 28x25mm. ca 4,6 gram.

2 Zilveren ei-hangers
Startprijs 190 EUR

Twee zilveren ei-hangers, 925/000, één ei-hanger met rood ei-vormige element omvat in een zilveren huls met rood emaille en een bewerkte rand met similies en een ei-hanger versierd met zwart en creme ...

Chinese boeddha
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Startprijs 600 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Oorstekers in een bloemvorm, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een rand met trapezium geslepen diaman...

Gouden ring met bloedkoraal
Startprijs 175 EUR

Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat

Chinese Wanli schotel Ø 20,3 cm., 17e eeuw
Resultaat: 190 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissen/sprinkhanen decor. Chip en haarlijn. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.

Grote zilveren ring met kleurstenen
Resultaat: 35 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/insecten/floraal/gronddecors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 11 cm. In goede staat.

Zilveren jasseroncollier
Resultaat: 70 EUR

Lang zilveren jasseroncollier, 835/000, ø 10 mm. 80 cm. met veeroog. Totaal ca 103 gram. In goede staat

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip deksel + tuit. Afmeting: 13 x 20,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Zilveren collier met hanger granaat
Resultaat: 35 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000, met een glasgranaat. Venetiaans collier met een ronde hanger met parelrand bezet met een rond gefacetteerde glasgranaat. ø23 mm. 60 cm. ca 14,7 gram. In goede sta...

Gouden oorstekers met saffier (set)
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een witgouden ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier versierd met een rand met 8 kleine briljant geslepen di...

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Ring onyx/markesiet
Resultaat: 100 EUR

Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...

26x ½ Cent 1884 t/m 1940
Startprijs 70 EUR

26x ½ Cent 1884 t/m 1940. Compleet. In goede staat.

2,5 Gulden 1843
Resultaat: 50 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden 1843, Willem III.

Zilveren ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...

2x Chinese vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.

Gouden alliancering met diamant
Startprijs 750 EUR

Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...

Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk
Startprijs 100 EUR

Ch. E. Alban. Engelse School. 19e Eeuw. Riviergezicht bij Norfolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 70 cm. In goede staat.

4x Negroïde poppen
Resultaat: 110 EUR

Vier Duitse negroïde poppen. Circa 1930 - 1940. Bestaande uit: Armand Marseille, jongen. Schildpad meisjespop met lang haar. Sonneberg pop met kroeshaar. En eenmaal ongemerkt. Afmeting: 40 - 50 cm. In...

Lot Matador speelgoed
Startprijs 150 EUR

Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.