Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, Universal Geneve, mechanisch, met een ronde gouden kast, ø 33mm, met een goudkleurige wijzerplaat, aangetast langs de randen. bevestigd aan een gevlochten Milanese gouden ...
Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...
Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Dameshorloge met een ronde kast, ø 18mm, voorzien van een lunette bezet met singlecut geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,61 ct. Merk...
Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...
Dick Ket. 1902 - 1940. Stilleven met gemberpot en wijnflessen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met robijn, saffier en diamant. Ring met een ovaal cabouchon geslepen robijn en saffier, met aan beide kanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct, in 2 vertikale...
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote Duitse 18e eeuwse smeedijzeren geldkist met groot slot met vergrendelingen. Werkend. Afmeting: 51 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Jaeger Lecoultre Atmos pendule, Nr. 647828.Verguld, gebruikssporen. Blijft na vier uur stilstaan. Afmeting: 23 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met blauw/witte figuren in landschap/tekst decor. Signatuur. Afmeting: 45,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen diepe schaal met floraal/vliegende draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimsfles (maanvaas) met floraal decor en oren. Afmeting: 31 x 20 x 13 cm. In goede staat.