Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Houten leeuwen
Resultaat: 50 EUR

Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op boeken
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boeken. 21e Eeuw. W.M.S.v H. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee grote houten staande wit gelakte kaarskandelaren in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

Grote zilveren broodmand
Resultaat: 400 EUR

Grote zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met spijlendecor en een gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Geplaatst op een ovale ring met parelrand. 34x24x13cm. ca 527 gram. Div...

3x Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, gelijmd. Figuren in tuin decor. Floraal/paradijsvogel decor, gelijmd. Afmeting: 14 - 28 cm. In matige staat.

Chinese kom Sung-stijl
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Kandelaar in Barok-stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 110 EUR

Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 150 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Ruppsack. Circa 1900. Jongen met schooltas door O. Morallo. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten barometer. Gesigneerd Martinelli & Son 2. Kingboro. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

2x Barometer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat

Ovaal miniatuur portret met roos
Resultaat: 120 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Gegraveerd D.V.4 met kroon. Damesportret met vogel en bloemen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x B 3,5 cm. In goede staat.

Lakwerk naaitafel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.

Reclamebord 'Mondamin' (repro)
Startprijs 20 EUR

Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Zilveren ketel met comfoor, 1875
Startprijs 340 EUR

Zilveren ketel met comfoor, 833/000, ketel versierd met filetranden en ivoren stukjes bij de greep, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.: H:1917. 20x11x12cm. Geplaatst op een zilveren comfoor, rond m...

Kleine zilveren tabakspot, Denemarken
Resultaat: 225 EUR

Ovale zilveren tabakspot, 925/000, versierd met cannelures en een gegraveerde knerrenrand. Voorzien van monogramgravures. Het deksel in voorzien van een houten knop. Geplaatst op een ovale voet. Assay...

Zilveren camee met een dubbele kop
Startprijs 50 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met camee. Een ovale hanger met een brede rand met daarin een schelpcamee gesneden met 2 vrouwenhoofden. Grootte 23x45mm, inclusief oog. ca 6,9 gram. In goede staat

4-Delige zilveren tafelset
Startprijs 150 EUR

Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...

Reisnecessaire
Startprijs 150 EUR

Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...

Zilveren broodmand
Startprijs 380 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model met spijlen en floraal patroon, voorzien van een gesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetrand, deukje in. MT.: J.Krins, Schoonhove...

Zilveren inktstel
Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...

3 Delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Drie delen zilver, met een pepermuntdoosje, 833/000, rond gecontourneerd met graveerwerk, jl.: Z:1859, wat gedeukt en een breukje, ø6 cm, een lorgnet met schildpad inleg en een ovale fotolijst met ge...

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 100 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een fotograaf met echtpaar, 6,5x3x3cm, een man aan de schandpaal, 5,5x3,5x3,5cm, en een paar zagende manen, 5,5x3x3,5cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 195...