Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met carneool
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een opengewerkte rechthoekige kast met daarin een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 16x14mm. ø59 ca 3,2 gram. In goede staat

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Imari knobbelvazen
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

5-Delig Imari kaststel
Resultaat: 200 EUR

Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.

2x Imari porselein
Startprijs 80 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

2 Parelcolliers
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met parels gemaakt uit organisch materiaal voorzien van magneetsluiting. Eén collier met parels in donkergroene tinten, ø 14 mm, 45cm, en een collier met parels in beige, champagne en gr...

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figuur
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Chinese hockers
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Zilveren ring en oorstekers met turkoois
Startprijs 60 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met 2 chokers met glazen geslepen kraaltjes met zilveren tussenstukjes, choker met zetkastjes met vierkante zirconia's, een opengewerkte ring, een ketting, een armbandj...

Budha-to-budha armband
Startprijs 450 EUR

Brede zilveren budha-to-budha armband, 925/000, met een platte gourmetschakel. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 23 mm. 24 cm. ca 150 gram. Duidelijke gebruikssporen, bekrast, verder in...

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 60 EUR

Twee armbanden. 925/000, met kleurstenen. Eén armband zilver verguld voorzien van lichtblauwe stenen en één armband met witte en groene stenen. Beiden voorzien van bakslot met veiligheid. ca 33 gram. ...

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...

Zilveren dameshorloge met ketting
Startprijs 80 EUR

Zilveren hanghorloge met jasseronketting, Horloge, ø29mm, met witte emaille wijzerplaat met goudkleurige details. De kast is aan de achterzijde voorzien van een bewerking met een rosékleurige bloem. l...

Witgouden ring met roze saffier en diamant
Resultaat: 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met roze saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, 1,3 ct, met aan weerskanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ...

Lot edelstenen
Startprijs 70 EUR

Lot edelstenen, 2 ovale toermalijnen, 1,77 ct en 3,4 ct, 3 ovale gele saffieren, totaal 2,45 ct en 3 ovale robijnen, totaal 2,11 ct. Diverse insluitsels.

Lot edelstenen
Resultaat: 80 EUR

Lot edelstenen met 2 ovaal gefacetteerde saffieren, 5,21ct en 5,98 ct, met insluitsels, een ovaal gefacetteerde lichtblauw topaas, 6,15ct, een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,58 ct en een ovaal g...

Kornaleinen collier
Resultaat: 100 EUR

Collier van kornaleinen kralen met een gouden sluiting, 585/000. Verlopend collier met gefacetteerde kornaleinkralen, ø9-16mm, bevestigd aan een gefacetteerde bolsluiting, ø17 mm, met gefacetterde gou...

Collier en armband met 3-streng gitten
Startprijs 220 EUR

Collier en armband met 3 rijen gefacetteerde gitkralen, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting met granaat. 22 en 47 cm.