Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Lood amateuristisch gerepareerd. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule op houten vergulde console (compositie metaal). 8 Daags, halfuurslag. Circa 1860. Afmeting 35 x 46 x 16 cm. Versiering stukje gietwerk los erbij en verder in redelijke ...
Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse wekkerklokken. Circa 1900. Compositie metaal. Eén maal vrouw met ezel, oxidatie. Eén maal infanterist met trompet, stukje afgebroken. Eén wijzer mist. Afmeting: 26 - 34 cm. In rede...
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.