Kristallen lepelvaas met zilveren rand met parelbewerking, 833/000, ø6x8cm, gevuld met 12 zilveren theelepels, Art Deco, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. 11cm. ca 115 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...
Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met 11 taartvorkjes, 2 roomlepels en een taartschep versierd met een Louis XVI bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:H,I,J: 1917-1918-1919. 13-25 cm....
Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, ovaal met kantelrand, met strak gevormde armen, geplaatst op een ovale voet met kantelrand. MT.: Wolter Otto, Schwabisch Gmund. 21x7x10cm. ca. 158 gram. In goede...
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Art Deco geschilderd bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Zilveren eierlepel, 833/000, met een bak voorzien van een geschulpte rand. De steel in gecontourneerd en versierd met graveerwerk. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam jl.: S:1877. 20 cm. ca 53 gram. In goede st...
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Sigarettenkoker en parfumflesje met zilver, 833/000. Lederen koker met stalen scharnier versierd met zilveren elementen voorzien van getrembleerde bewerking, 10x13x1,5cm, en een kristallen parfumflesj...
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie antieke zilveren lepels met Haags Lofje. Mr. Hendrik Overhulsman-Amsterdam. Anno 1809 - 1810 en herkeurmerken. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 183 gram. In goede staat.
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000, Schaar met zilveren grepen, MT.: Weissich, Middelburg, 1817-1828, bevestigd aan een jasseronketting, voorzien van een rokhaak in schildvorm met ribdeco...
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.