Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees snijstuk van agaat
Startprijs 500 EUR

Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.

W. Westerop, Hondenportret
Resultaat: 90 EUR

Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

2x Zilver, divers
Resultaat: 90 EUR

835/000 Zilveren tamboereerhaaknaaldhouder, deels zes-kantig en getorst met ronde knop, voorzien van vastzet-vleugelmoer. Mr. Adema-Leeuwarden. Circa 1890. Afmeting: 10,5 cm. En een acht-kantige 835/0...

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model met ribbewerking en opgesoldeerd schild. ø 51mmx22mm. ca 27,5 gram. MT.: H.J. van halteren Schoonhoven, jl:E:1839. In goede staat

Zilveren suikertang
Resultaat: 30 EUR

Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat

Chinese pot met oren
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas met oren
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Gouden ring met robijn, saffier en diamant
Resultaat: 700 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met robijn, saffier en diamant. Ring met een ovaal cabouchon geslepen robijn en saffier, met aan beide kanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct, in 2 vertikale...

Porseleinen beeld
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte
Resultaat: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Siebende Plage im Ägyptenland. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Witgouden ring diamant/smaragd
Startprijs 225 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Fantasie slagring met 4 singlecut geslepen diamanten en 3 rond gefacetteerde smaragden in 4 poot chatonzettingen. Breedte kop 13 mm. ø 55 ca 2,9 gram. ...

Witgouden tennisarmband met diamant
Resultaat: 2.500 EUR

Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Fijne armband bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,5 ct VVS/D-E. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 2,6 mm. lengte 18 cm. ca ...

2x Bronzen bloempotten
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

4x Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts Fayence bord
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Landschap met schapen en herder
Startprijs 300 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chinees dekseldoosje (kokosnoot)
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Granaatcollier met gouden streekslot
Startprijs 350 EUR

Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...

Lot qouins sieraden
Startprijs 30 EUR

Lot met qouins sieraden, voorzien van een goldplated hanger en diverse inlegstukken.

Gouden armband met lapis lazuli
Startprijs 280 EUR

Armband uit Lapis Lazuli met geelgouden sluiting en schakel-elementen, 585/000. Armband met 8 rechthoekig bol geslepen lapis lazuli stenen verbonden door geelgouden hulzen met ogen. Voorzien van een k...

Japanse Imari lamp
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.

Gouden collier met camee hanger
Startprijs 200 EUR

Geelgouden collier met hanger, 585/000, met schelpcamee. Venetiaans collier met daaraan een ovale hanger met een dubbele rand bezet een ovale gesneden schelpcamee, Grootte hanger 29x17mm. 45 cm. Totaa...