Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Groot antiek Indonesisch kapmes met hoornen heft en houten schede. Circa 1930. Afmeting: L 75 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met 19e eeuwse mahoniehouten lijst. Afmeting: H 95 x B 46 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Afrikaanse figuren. Eén maal figuur in de stijl van Modigliani. Afmeting: H 33 - 53 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen Murano-stijl eend. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen fruitschaal in schuitvorm. Afmeting: 30 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen katten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.
Vier maal glaswerk. Bestaande uit drie vazen en één Art Deco schaaltje. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Zware moderne mondgeblazen glazen vaas met voorwerp. Kwalvormig binnenin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen fruitschaal. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vijf vazen waaronder: vier maal oud/antiek glaswerk en één porseleinen vaas, Lichte VEB. Onder andere: opaline glas. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Fayence vazen, Delftse stijl met Florale/molen decors. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.
Acht maal 2-pas tegeltableau's met ambachten en spreuken. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt met G. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.