Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge met chatelaine, Engels zakhorloge met sleutelopwinding, 925/000, Birmingham, met chatelaine voorzien van 2 signetten en een sleutel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven. 30 cm. In goede...
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaat stenen, ø6-10 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø10 mm. Lengte 75 cm. In goede staat
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat
Antieke Thonet-stijl kapstok. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 194 cm. In goede staat
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke messing cavalerie trompetten. Bestaande uit: 1x Royal Welsh 23 Fusilers. 1x Onduidelijk. 1x Australia University. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met kyaniet, robijn en diamant. Bladvormige hanger, opgewerkt met een ovaal gefacetteerde kyaniet, ca 1,06 ct, en een rand met diamanten. Boven het blad zit een hangeroog be...
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bruine parel en kwarts. Lange hanger met onderaan een bruine parel, ø 8 mm. In de rand van de hanger zijn rookkwartsen gezet en is een grote ronde citrien geplaatst, to...
19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.