Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bruin glazuur, figuren in landschap/Foo-honden koppen decor. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse gecontourneerde porseleinen diepe borden met bodemmerk. Arita. Figuren in boot decor. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie Rose, Samson decor. Bestaande uit: Vier kopjes (één haarlijn), vijf schotels (twee beschadigd), één kom (haarlijn). Afmeting: 7 - 14 cm. In redel...
Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke messing cavalerie trompetten. Bestaande uit: 1x Royal Welsh 23 Fusilers. 1x Onduidelijk. 1x Australia University. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...
Zilveren theedoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel met knop. Getekend: St Eloy. 14x10x11cm. ca 292 gram. In goede staat
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Zilveren bureauset, 800/000, met een kristallen inktpot, vierkant, voorzien van een zilveren ronde dop met bewerkte rand, 9x9x11cm, een briefopener, been met zilveren heft, 29 cm, een inktdroger met z...