Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel in Empire-stijl
Resultaat: 30 EUR

Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met saffier en diamant
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een witgouden dubbele rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen 24 singlecut geslepen diamantje...

D. Wiggers, Hollands landschap
Resultaat: 225 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast, 1930
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Art Deco boekenkast met mooi snijwerk. Circa 1930. Afmeting: 133 x 31 x 135 cm. In goede staat.

Gouden broche met robijn en diamant
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamanten en robijn. Antieke broche bestaande uit een verlopende rij om -en-om bezet met rond gefacetteerde robijnen en diamanten met een oud briljant slijpsel. to...

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 30 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.

Oorbellen en armband, Lapis Lazuli
Resultaat: 40 EUR

Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...

Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1930. Portret Russische man. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In goede staat.

Oosterse bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.

G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Startprijs 80 EUR

G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.

Lot met 9 snoeren zoetwaterparels
Startprijs 50 EUR

Lot met negen lossen snoeren met witte zoetwaterparels, ø ca 9 mm. lengte per snoer ca 39 cm. Nieuw

2x Chinese kommen, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: Ø 14,3 - 14,7 cm. In redelijk/goede staat.

Franse commode
Resultaat: 70 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.

Collier van parels en malachiet met goud
Startprijs 240 EUR

Collier van parels en malachiet voorzien van een gouden hanger en sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels en malachiet, ø7mm, met gouden bollen. In het midden van het collier voorzien van een o...

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 60 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

Perzische loper, 311x110 cm.
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Geheel met ruit motief. In diverse kleuren. Rand iets gerafeld en kleed beetje sleets. Afmeting: 311 x 110 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 140 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel/insekten decor. Drie borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Zilveren kruis met diamant
Startprijs 200 EUR

Zilveren collier en kruishanger, 925/000, met diamanten. Fijn gedraaid collier aan een kruis, iets gekruld, volledig bezet met diamanten. totaal ca 1,00 ct. P/K. Grootte 25x37mm, lengte 45 cm. ca 5,8 ...

Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput
Resultaat: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Perzische loper, 237 x 95 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oude Perzische loper in de kleurstelling bruin/zwart/creme. Afmeting: 237 x 95 cm. In redelijke staat.

G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm
Resultaat: 50 EUR

Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen
Resultaat: 60 EUR

August Voigt-Fölger. 1836 - 1918. Herder met zijn schapen. Gemengde techniek op papier. Geen lijst. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.