Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...

Spiegel in Empire-stijl
Resultaat: 30 EUR

Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.

Antieke penkandelaar
Startprijs 180 EUR

Grote antieke messing Neo Gotische penkandelaar met leeuwen. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x Ø 15 cm. In goede staat.

Gouden hanger/broche met camee
Startprijs 250 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000 met schelpcamee. Fraai gesneden ovale schelpcamee met afbeelding van een dame geplaatst in een ovale gezaagde geelgouden rand versierd met graveerwerk. Grootte 44x52...

2x Franse opaline lamp
Resultaat: 120 EUR

Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Gouden ring smaragd en diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met een bolle band voorzien van een witgouden ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en daaromheen een rand met 8 kleine briljant ...

Eiken boekenkast, 1930
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Art Deco boekenkast met mooi snijwerk. Circa 1930. Afmeting: 133 x 31 x 135 cm. In goede staat.

Theekan + comfoor
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse messing theekan op origineel comfoor met leeuwenpootjes. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Collier van citrienkwarts met gouden hanger
Resultaat: 220 EUR

Collier van citrienkwarts met gouden hanger en gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde citrienkralen, ø 7,5mm, in het midden versierd met een gouden hartvormige hanger bezet met een rand en ee...

3x Chinese borden
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een collier met bladhanger, een camee, armband met melksteen, een ring, knopbroche en een collier met gezaagde munthanger. Totaal ca 34 gram

Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 30 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.

5x Chinese borden (divers)
Resultaat: 275 EUR

Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Roodkoperen melkbus
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.

Oosterse bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.

Zilveren broche
Startprijs 50 EUR

Zilveren broche, 800/000, ovaal zilveren bewerkte rand met daarin een porseleinen plaquette met een deels geschilderde voorstelling met figuren. Enkele chips. 6,5x5,5cm. In redelijk goede staat.

2x Japanse bloempotten
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met saffier en diamant
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een witgouden dubbele rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen 24 singlecut geslepen diamantje...

Franse commode
Resultaat: 70 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en been. Afmeting: 6 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Chinese lachende boeddha
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Perzische loper, 311x110 cm.
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Geheel met ruit motief. In diverse kleuren. Rand iets gerafeld en kleed beetje sleets. Afmeting: 311 x 110 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke aker
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloempot decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijke staat.