Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 25 EUR

Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...

P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Resultaat: 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...

Chinese kom
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Kantonese vaas
Resultaat: 80 EUR

Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonniere
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonniere, 833/000, ovaal gezaagd model met biedermeierdecor. Amsterdam, jl.:F:1940. 19x14x3cm. ca 123 gram. In goede staat

Italiaanse staande klok
Startprijs 1.400 EUR

Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...

Grote Chinese vaas
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Startprijs 280 EUR

Grote eikenhouten Friese staartklok met timpaankap. Circa 1800. Louis Seize. Wekkerwerk, geen originele poppen, beschildering zijkanten mist. Verder in goede staat. Afmeting: 178 cm.

5x Zilveren gebaksvorken
Startprijs 60 EUR

Vijf 835/000 zilveren gebaksvorken met spitse stelen en parelrand. Mr. G. Greup-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 11 cm. Gewicht: circa 67 gram. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

3x Portugese Fayence
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas
Startprijs 50 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven
Resultaat: 80 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

Zilveren sauslepel, 1846
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak, steel met filetranden. Mr. J.H. Eversbag-Amsterdam. Anno 1846. En winkeliersmerk 'Benten'. Afmeting: 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR

Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel, 1880
Startprijs 180 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...

4x Imari (divers)
Resultaat: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Pauwbroche met voet in foedraal
Startprijs 2.800 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een pauw geplaatst op een jade voetstuk met gouden rand in een foedraal. Verfijnd uitgewerkte pauw met een witgouden gouden lichaam versierd met d...

Junghans tafelklok, 1910
Resultaat: 100 EUR

Duitse mahoniehouten Jugendstil Junghans tafelklok met brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Urpman? Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Urpman? Circa 1980. Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 330 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Choker uit een ovaal gourmetcollier met in het midden een element voorzien van 5 gladomzettingen met daarin 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,20 ct. ...