Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...
Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.
Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonniere, 833/000, ovaal gezaagd model met biedermeierdecor. Amsterdam, jl.:F:1940. 19x14x3cm. ca 123 gram. In goede staat
Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese staartklok met timpaankap. Circa 1800. Louis Seize. Wekkerwerk, geen originele poppen, beschildering zijkanten mist. Verder in goede staat. Afmeting: 178 cm.
Vijf 835/000 zilveren gebaksvorken met spitse stelen en parelrand. Mr. G. Greup-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 11 cm. Gewicht: circa 67 gram. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak, steel met filetranden. Mr. J.H. Eversbag-Amsterdam. Anno 1846. En winkeliersmerk 'Benten'. Afmeting: 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een pauw geplaatst op een jade voetstuk met gouden rand in een foedraal. Verfijnd uitgewerkte pauw met een witgouden gouden lichaam versierd met d...
Duitse mahoniehouten Jugendstil Junghans tafelklok met brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Urpman? Circa 1980. Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Choker uit een ovaal gourmetcollier met in het midden een element voorzien van 5 gladomzettingen met daarin 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,20 ct. ...