Wandelstok met zilveren greep, BWG, deels versierd met floraal decor. Voorzien van reparatie en enkele deukjes. 91 cm. In redelijke staat.
Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, met kaasdragers, een bank en een man met vat. 6x4x2cm, 5x2,5x4cm en 3,1x2,6x3,5cm. totaal ca 63 gram. In goede staat
Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat
Zilveren collier, 925/000, met luna schakel. Breedte 6 mm. lengte 41,5 cm. ca 44,5 gram. In goede staat
Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...
Zilveren herenring, 835/000. Massieve rechte ring met aan de zijkant de gravure A.P.C. Breedte 7 mm. ø 61. ca 14,5 gram. In goede staat
Collier van witte zoetwaterparels, geknoopt en bevestigd aan een witmetalen veeroog. ø parel 11 mm. lengte 45 cm. Nieuw
Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zeefdruk. Epreuve d'artiste. Figuur loopt over wadden. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 50 x B 76 cm. In goede staat.
Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.
Zware tinnen humpen dekselpul. Gemerkt J.L.H. Svenski Tenn. 1937. Putti op deksel, leeuw duimrust. Naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: H 21 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Oud Engels kompas, gemaakt van messing. Door F. Barker & Sons Makers London 1917 NIV. Iets vervuild. Afmeting: 3 x Ø 5 cm. In goede staat.
Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat
Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.
Lot antiek openhaard bestek. 19e Eeuw. Bestaande uit: blaasbalg, vier-delige haardset + ophanging van ijzer. Afmeting: 44 - 63 cm. In goede staat.
Zwitserse wortelnoten Reuge speeldoos met melodie 'Tales from the Vienna woods'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.