Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden bouchard dameshorloge, 750/000, met diamanten. Horloge met een rechthoekige kast, 24x18mm, voorzien van 2 randen met 70 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct SI, met goudkleurige w...
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren zakhorloge met chatelaine, Engels zakhorloge met sleutelopwinding, 925/000, Birmingham, met chatelaine voorzien van 2 signetten en een sleutel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven. 30 cm. In goede...
Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.
Collier van gefacetteerde granaat stenen, ø6-10 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø10 mm. Lengte 75 cm. In goede staat
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip dekselrand. Afmeting: 6 x 10 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.