Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken decor. Afmeting: 36 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose chicken bord. Gecontourneerd. Met fijn geschilderd decor. Afmeting:Ø 22,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met parels en diamanten. Een broche in de vorm van een margriet met diverse parels als bloemblaadjes en een rozet met diamanten, met een roosslijpsel, als hart v...
Witgouden ring, 750/000, met diamant en tanzaniet. Ring met een strakke band met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet in een geelgouden zetting, 1,08 ct, met aan weerskanten in de band 6 br...
Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...
Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen Familie Rose zes-kantige penselen vazen met figuren en teksten + bodemmerk. Afmeting: 30 x 13 x 11,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met groen glazuur en oren. Etiket bodem. Afmeting: H 24 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en bloemen. Voorzien van 2 grepen met putti, één is voorzien van een restauratie. 26x13x8cm. ca 227 gram. In goede staat
Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat
Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decors. Afmeting: 4 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.