Roségouden ring, 585/000, met rookkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rookkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,3 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Staande Amsterdamse klok met wortelnoten klokkast merk Wuba. Westminster slagwerk, met maanstand, seconden, maand en dagaanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.
Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.
Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.
Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Louis Seize skelet pendule onder glazen stolp. Circa 1800. Warnier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. (zonder stolp). Afmeting: ...
Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren presenteerschaal met 6 bakjes, alleen voorzien van oude Spaanse munten. Ronde gehamerde schaal op ronde voet met 6 haakjes met bakjes en 2 grepen met voluten en rasterdecor. 34x29x...
Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rechthoekig gefacetteerde tanzaniet, 1,95 ct, gezet in een vierpootchaton met aan weerskanten voorzien van een briljant geslepen diamant...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant met een oud slijpsel. Ring met een zilveren kop bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel, in de vorm van een gekroonde traan. breedte 12mm. ø53 ca 1,8 gram. In...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.
Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam Spaans/Italiaans? Renaissance reiskabinet met vele lades achter het deurtje. 'Cabinet de voyage'. Origineel beslag en sloten. Circa 1650 - 1700. Palissander met ebbenhout gefineerd. Dik finee...
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Fraai zilveren koffieservies, 833/000, 5 delig met een koffie- en theekan, een melkkan, een suikerpot en lepelvaas, ovaal gevormd met geschulpt motief. Voorzien van houten grepen en knoppen. MT.: Gerr...
Witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorstekers met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,32 ct, gezet in een 8 poot-chaton, met daaronder een ovaal cabouchon geslepen saffier,...