Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met crackle ware glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung diepe schotels met vaas in tuin decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, b...
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Queng Lung vleesschaal, gelijmd. Republiek Familie Rose vaas, chip gelijmd. 19e Eeuwse Chinese vaas met tekst + Familie Rose decor, oren afgebro...
Zware antieke Chinese gietijzeren ketel met kopergedreven deksel. Afmeting: 17 x 21 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk griffeldoos met mussen decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 23,5 x 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met vogels op bloesemtakken decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gietijzeren bord met tekens en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: 2 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen snuffbottles met kinderen decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Hoge antieke Chinese houtgestoken zes-kantige hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/landschap decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 21,5 - ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met draken en phenix decor. Afmeting: H 43 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Balustervormig. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden. Eén maal met vaas decor, blauw-wit, minimale chip. Eén maal Familie Rose, floraal decor. Afmeting: ø 16,7 - 16,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels. Eén maal floraal/goud decor, gerestaureerd. Eén maal diepe schotel met bonsaiboom, gelijmd. Eén maal gecontourneerde schotel, goed. Afmeting: Ø 30 - Ø...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Heel en beschadigd. Onder andere 18e eeuwse Chinees blauwe kom (heel). 19e Eeuwse kom met groen glazuur (heel). etc. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Tibetaanse bronzen rituele Vajra. Boeddhisme/Hindoeisme. Afmeting: 17,5 x 17 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse porseleinen Arita schotel met coulissen decor. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bamboe decor. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemvaas decor. Eén chip. Afmeting: ø 28,3 cm. In goede staat.
Drie grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Eén maal tuin decor met vaas, haarlijn. Eén maal tuin decor met kraanvogels, Queng Lung + gemerkt, haarlijn + chip. Eén maal koekoek in ...
Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in het huisje. Beschadigd. Afmeting: Ø 23,5 cm. In matige staat.
Grote Chinese gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Blanc de Chine Quan Yin's + Familie Rose vaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Kom, 18e eeuw, Familie Rose tuin decor, haarlijn. Kom, 18e - 19e eeuw, Familie Rose tuin decor, gelijmd. Kom, 18e - 19e eeuw, pagode + tuin decor....
Drie delen antiek. Divers. Bestaande uit: Japanse benen godheid. Chinees porseleinen fluitje. Antieke filigrain houder met lakstempel. J. van Best pompen. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Chinese loep met wit metaal en jade. 20e Eeuw. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen met bodemmerk, één chip gelijmd, circa 1920. Eén gemberpot, Kanton, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kop en schotels. Floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren boeddha in lotushouding. Afmeting: 21 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wanli Gendi schenkkan met Chinese tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 24 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en floraal/vogel emaille decor. Afmeting: 12 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in hemel decor, hert, paradijsvogel en figuren op veranda decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met schrift rondom + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 15,6 x Ø 19,6 cm. In goede staat.
Prachtige antieke houtgestoken Chinese hocker met floraal decor, klauwpoten en zeskantig blad met marmer. Afmeting: 60 x 36 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen wierookbrander met floraal/olifanten decor. Koro. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...
Zes antieke Chinees porseleinen kommen + schaal. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, Imari kommen, haarlijnen + chip. Schaal heeft draken decor + bodemmerk, gaaf. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede sta...
Chinees porseleinen Familie Verte pot met draken decor en zes-tekens bodemmerk. Met console. Afmeting: H 9,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak houten dekseldoos met floraal snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 20 x ø 42 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, vaas met prunus decor (bodemmerk), twee kopjes (één haarlijn), capucijner schotel, schenkkan zonder deksel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/go...
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Chinees porseleinen bord met Chinese tekens en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse octagonale kop en schotel, schotel gelijmd. Drie 19e eeuwse Chinese miniatuur vaasjes, chips. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In redelijke staat.
9x China. Bestaande uit: Jade Quan Yin, beschadigd. 2x Chinese miniatuur vaasjes, beschadigd. 2x 18e - 19e Eeuwse kopjes, haarscheur. 4x 19e Eeuwse schotels, 2x chips, 2x gaaf. Afmeting: 5 - 16 cm. In...
Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse groen porseleinen bloempot met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen jardiniere met Samurai krijgers in landschap decor + vogels op bloesemtakken. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor en goudrand. Cheng Lung bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 39 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Japanse keramieken pijpvaas met decor van jagende figuren op ganzen. Meiji. Gesigneerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal antiek, Japan. Bestaande uit: Twee porseleinen snuffbottles. Eén netsuke van ivoor, bodemmerk. Eén wit metalen dekseldoos met bamboe/vogels in bloesemtakken decor. Afmeting: 5 - 15 cm. In go...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén hoge vaas met tekst en bloempotten decor. Eén bolvaas met figuren op veranda en goud decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Drie Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Twee maal van glas, één maal van porselein. Gemerkt. Eén voetje los, gelijmd. Eén flesje kapot. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen waterbloemen pot met draken/floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Gerestaureerd met metalen krammen. Afmeting: H 14 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden. Drie sets van twee stuks. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal floraal, één haarlijn. Twee maal Queng Lung met landschap/pagode decor, goed. Twee maal tuin/insect...
Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet. Met reliëf draken decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen met draken/bloesem/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-hond. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramt. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Kleine Chinese houtgestoken hocker met zeskantig blad van marmer, ranken en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 28 x 26 cm. In goede staat.
Acht 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee sets van vier stuks. Eén set donkerblauw, één haarscheur. Eén set lichtblauw, twee borden chip. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In go...
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.