Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...
Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...
Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.
Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren vleesvork met een lengte van 15 cm. en een gecontourneerde gegraveerde steel, Mr. J. Schijfsma-Woudsend/Sneek. Anno R 1876. En een 835/000 zilveren Biedermeier vleesvork met een lengt...
Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.
19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.
Groot alpaca medaillon, ovaal model versierd met een rand met bloemen voorzien van een strik. 46x72mm, inclusief oog. In zeer goede staat.
Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. Hanger versierd met draad met daarin een fraai gesneden schelpcamee. Grootte hanger 40x25mm, inclusief oog. ca 4,2 gram. In goede staat
Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.
M. Gillee? Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.
Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Een klein zilveren roomstel, 833/000, 2 delig met een melkkan en suikerbak, rond model versierd met rocailles en voorstellingen met figuren. Op ronde bewerkte voet. Voorzien van grepen met vrouwfigure...
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. Brandschade. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Zilveren schaar, 800/000, met grepen met parelbewerking en strikken. 15 cm. ca 72 gram. In goede staat.
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkant geslepen roze steen. Grootte kop 12x13mm. ø63 ca 9 gram. In zeer goede staat.
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren slatang, 833/000, versierd met palmet met bloemen en een florale gravure. MT.: L.Glazener, jl.:R:1851. 29cm. ca 192 gram. In zeer goede staat