Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rolvazen met figuren in tuin decor. Afmeting: H 29 x 9 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Kantonese, Chinese porseleinen vazen met figuren in interieur decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Met landschappen/floraal decor. Drie borden haarlijn. Kleinste bord goed. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.
Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Japanse messing lantaarn. Circa 1900. Afmeting: H 71 x ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met peterselie/pioenrozen decor. Twee borden haarlijn. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes. Divers. Floraal + landschap decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met Familie Rose figuren decor en tekst + binnendeksel. Eén haarlijn. Afmeting: H 15 x ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met landschap, pagodes en figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Queng Lung borden met landschap/figuren/pagode decor. Twee borden chips. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,8 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Kang Xi, landschap/floraal, minimale chip. Kang Xi, floraal, goed. Kang Xi, draken decor, haarlijn. Wanli-stijl, 19e eeuw, haarlijn. Afmeting...
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloesemboom decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinese geschilderde voorouder portretten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 - 216 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese vierkante vaas met bodemmerk, twee groene glazuur kommen, Chinese godheid, spekstenen boeddha, gemerkt. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...