Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Art Deco schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 120 EUR

Zeer fraai zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig mandje met gezaagd spijlen patroon, geplaatst op 4 klauwpootjes en voorzien van een parelrand en grepen in de vorm van strikjes. MT.: onduidelij...

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal gezaagd model met o.a. pompoenen, voorzien van greepjes uit krullen en palmetten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: H:1917. 15x8x5cm. ca 72 gram. In goede s...

Zilveren ketel & roomkan, 1896
Resultaat: 320 EUR

Zilveren ketel en roomkan, 833/000, zilveren kan op ronde voet versierd met cartouchen, schelpen en acanthusbladeren en een tuit met vogelkop. MT.: onduidelijk, jl.:G:1891 Voorzien van pseudokeuren, 2...

Stel antieke gelegenheidslepels
Resultaat: 120 EUR

Stel antieke zilveren gelegenheidslepels met takvormige stelen en bladornament en bekroond met afbeelding 'De Moederliefde'. Voorzien van oude keuren, belastingkeur Dolfijntje (1859 - 1893). en Mr. R....

Lot zilver bestek (3x)
Startprijs 160 EUR

Lot antiek zilveren bestek, rond 1800, met één vork model met lofje, MT.: J.J.van Fels, Kampen, een Groningse lepel, H.P. Kremer en een Groningse lepel H.W.Geffen. Aan de achterzijde voorzien van g...

Zilveren visschep
Resultaat: 100 EUR

835/000 Zilveren visschep met fraaie florale gravering en steel met filetrand. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Anno 1882:X. Gewicht: circa 124 gram. Afmeting: circa 30 cm. In goede staat.

Theeblad en 2 schalen met zilver.
Resultaat: 200 EUR

Dienblad en 2 schaaltjes met zilver, 833/000. Rechthoekig dienblad met opengewerkte zilveren rand met biedermeier bewerking. en 2 kleien ronde schaaltjes met zilveren rand met opengewerkt floraal deco...

Kristallen messenleggers met zilver
Resultaat: 85 EUR

Cassette met zes kristallen messenleggers voorzien van ruitkristal met ronde zilveren uiteindes, 835/000, versierd met parelrand. 9,5cm. In goede staat

2 Zilveren messen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke messen met zilverenheften, één met pistoolheft met figuren, bekroond met een hond, en een kleiner mes met bewerkt heft. 12-17cm. In goede staat

Bijbel met zilverwerk, 1888
Startprijs 380 EUR

Bijbel met zilverwerk. 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft versierd met 4 zilveren hoekstukken en 2 zilveren sloten. MT.: G.Roelfsema, Winsum. 1864-1910. 15,5x11x7cm. In goede staat

Granaat collier
Startprijs 100 EUR

Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...

Carneool collier
Resultaat: 20 EUR

Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat

Zilveren broche/hanger lalique stijl
Resultaat: 50 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, met inleg en parel. Broche in Jugendstil-stijl met bloemen voorzien van rode en groene inleg, onderaan voorzien van een ovale zoetwaterparel. Grootte 7x4,5cm. ca 8,5 g...

Lot zilveren bedels
Resultaat: 80 EUR

Lot met 19 zilveren bedels, 835/000, in de vorm van auto's, fietsen en motoren. 2-3cm. Totaal ca 38 gram. In goede staat

Zilveren ring met goud roze steen en markesiet
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 800/000, met een rozet met markesietstenen en een roodgouden rand bezet met een roze-rode steen. Grootte kop 17x11mm. 57. In redelijk goede staat

Zilveren horlogeketting
Startprijs 100 EUR

Zilveren horlogeketting, 925/000, met een verlopende bolle gourmetschakel met een hanger voorzien van met goud opgelegde schilden. 29x42mm, 23 cm. ca 32 gram. In goede staat

Horlogeketting
Startprijs 90 EUR

Horlogeketting uit witmetaal, met jasseronschakels en 3 uitgewerkte rechthoekige schakels met onedel schildhangertje; one hart one way. 30 cm. In goede staat

Geelgouden ring
Startprijs 100 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Een ring met een vlakke band en voorzien van een 6-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,05 ct. ø 51. ca 1,9 gram. In goede staat

Zilveren ketting met kruis
Resultaat: 100 EUR

Zilveren collier met kruis, 925/000, koningscollier met byzantijns kruis met zwarte inleg. Collier breedte 7 mm, lengte 70cm. grootte kruis 5x5cm. ca 95 gram In goede staat

4 Zilveren kuitgespen
Resultaat: 450 EUR

Twee paar zilveren kuitgespen, 833/000, één ovaal paar met knerrenrand. 23x26mm, en een paar markiesvormige gespen met blazen, 42x29mm. MT.: J.Tópfer, Kampen. 1857-1878. Totaal ca 32 gram. In goede st...

Zilveren hanger & armband
Startprijs 60 EUR

Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...

Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

Lot religieuze hangers
Startprijs 40 EUR

Lot religieuze hangers, deels zilver, met een scapulier, engel, Christoffel en crucifix. 1,7-6cm. In goede staat