Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Aardewerk/porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...

Lotje Delfts (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...

3x Duits keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Gouden Plato heren horloge
Startprijs 350 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met fixoflex band met goud. Plato horloge met een ronde kast, ø 32 mm, met cremekleurige wijzerplaat voorzien van datumaanduiding. Mechanisch, werkend. Bevestigd aan een r...

Gouden heren Omega horloge
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden heren horloge, 750/000, met leren band. Horloge met vierkante kast, creme kleurige wijzerplaaat met datumaanduiding. Merk Omega. Mechanisch Voorzien van gravure aan de achterzijde van het h...

4-Delige lampet set
Startprijs 40 EUR

Antieke vier-delige Societé Maastricht keramieken lampet set met bloemen decor. Zeepbakje + kammenbakje beschadigd. Afmeting: 14 - 34 cm. In redelijke staat.

2x Antieke reiswekkers
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Franse messing reiswekkers. Circa 1900 - 1920. Moeten worden nagekeken. Afmeting: H 9 - 12 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Regulateur met Junghans uurwerk
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...

Zilveren koektrommel & onderzetter
Startprijs 850 EUR

Zilveren koektrommel met onderzetter, 833/000, Rechthoekige koektrommel met scharnierend deksel voorzien van parelrand, MT.: J.W. Spiegeler, Amsterdam, jl.: u: 1871 met winkelmerk: H.W.v. Loon. Geplaa...

Ru van Rossum, De start
Startprijs 80 EUR

Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.

2x Franse bloempotten + schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.

4x Antieke bisquit porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek bisquit porselein. Groen-wit. Genummerd. Circa 1915. Jongen met mandoline. Hand beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 18 - 21 cm.

18e Eeuwse Delftse schotel
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Bisquit klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke schoolklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Resultaat: 40 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Schelpenvisser op strand
Resultaat: 80 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.

Double armband
Startprijs 35 EUR

Brede double gevlochten armband met bakslot en veiligheid. breedte 18 mm, lengte 19 cm. In goede staat

Grote zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Glazen serveerschaal met zilver
Startprijs 150 EUR

Ronde glazen serveerschaal met verdeelvakjes geplaatst in een zilveren ronde houder op 6 bolpootjes. Birmingham 34x42x5cm. MT.: Alexander Clark & Co, Birmingham, jl.: U:1937. Minimale chip, in zeer go...

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 1.800 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...