Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomkan
Startprijs 80 EUR

Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 90 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/000, rechthoekig model versierd met graveerwerk, voorzien van ribrand. Scharnier zit los. 8x13x2cm. ca 209 gram. Wat gedeukt.

13 Delen hotelzilver
Resultaat: 60 EUR

Lot hotelzilver. 20e Eeuw. 13 Delen. Onder andere: Dessertschalen, koffie + theekannen. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR

Een vroeg 19e eeuwse zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribranden en graveerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: K:1819. Grootte 11x6x2cm. ca 129 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur, Treef
Startprijs 90 EUR

Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Trechter
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur trechter, voor het vullen van onder andere lodereinflesjes etc. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

Zilveren schep, Art deco
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gebakschep, 833/000, Louis XVI-stijl. Schep met trapezium gezaagd blad met guirlande-vormig graveerwerk. MT.: A.J. Driessen, Schoonhoven jl.:B: 1911. 19,5cm. ca 39 gram. In goede staat

Lot zilver, 4x lepels
Resultaat: 80 EUR

Lot met vier zilveren lepels, 833/000, een antieke strooilepel met schuitvormige gezaagde bak, met puntsteel voorzien van graveerwerk, MT.: G.Peeters Rotterdam, jl.:B:1815, 15 cm, een strooilepel met ...

Hanger groot stuk barnsteen
Startprijs 120 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.

Goud met zilveren choker met roosdiamant
Startprijs 500 EUR

Sierlijke goud met zilveren choker met roosdiamanten. Choker met een gouden anker collier, 585/000, met in het midden een element uit goud met zilver bestaande uit diverse schakels bezet met diamant m...

Gouden hanger met diamanten
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met diamanten. Gouden hanger met 2 peervormige zetkasten uit zilver met daarin peervormig geslepen diamanten met een oud slijpsel. 17x39mm. ca 2,5 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, Art deco stijl, met diamant. Ring met een rechthoekig gecontourneerde kast met daarin een rij met 5 diamanten met een oud briljantslijpsel, gezet in een gladomzetting. In de ...

2 Barnstenen colliers
Startprijs 100 EUR

Twee colliers van barnstenen, nuggetvormig, doorschijnende kralen, voorzien van een carabijnsluiting, 333/000. lang verlopend collier, 8x12mm- 12x20mm. 95 cm en een kort collier, 6x8mm, 42 cm. Beiden ...

Gouden staafbroche met diamant
Startprijs 100 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat

Zilveren jasseronarmband
Resultaat: 180 EUR

Grove zilveren armband, 925/000, met een ovale jasseronschakel. 15x18mm. Gemerkt Monzario. Lengte 23 cm, ca 73 gram. In goede staat

Gouden ring met diamanten
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met aan de bovenzijde een markiesvormig element, bezet met 10 kleine diamanten met een oud slijpsel. breedte 5 mm. l 56. ca 1,9 gram. In goede staat

Gouden collier en hanger met diamant
Resultaat: 200 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmet collier met daaraan een rechthoekige hanger bezet met 15 diamanten met een oudslijpsel, grootte 9x15mm, met een hangeroog voorzien van een ...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met getorste bewerking in de band voorzien van een ovaal zetkast met een diamant met oud slijpsel, 5x4,5mm. ø 56. voorzien van nette restauratie aan de band...

Goud met alpaca broche met opaal
Startprijs 75 EUR

Broche met gouden bovenzijde en de onderzijde uit alpaca versierd met opaal. Rechthoekig model met florale accenten in het midden voorzien van een ruitvorm met daarin een bloem met als knop een ronde ...

2 Ringen
Startprijs 75 EUR

Twee ringen met stenen, een brede ring met een gevochten band, 333/000, met steentjes, ø 56, breedte 8mm, en een kleine geelgouden rozet kinderring, 750/000, met een smaragd in vierkante zetkast en ee...

Zilveren armband met onyx
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.

Zilveren tafelbel, 1872
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...

Zilveren tabaksdoos, 1902
Startprijs 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met op het deksel een gravure met schepen binnen een gegraveerde rand met voluten. Voorzien van gravure met V.H. Aan de binnenzijde gegraveerd; "Maddy"....