Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 kop en schotels rood/goud
Resultaat: 10 EUR

5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G

Blauwe schotel
Geen vanafprijs

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

3 Kristallen schalen
Resultaat: 10 EUR

3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R

3 Delen kristal
Resultaat: 10 EUR

3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G

Kristallen karaf + 3 glazen
Resultaat: 10 EUR

Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G

5 Delige lampetkan set
Resultaat: 45 EUR

5 Delige lampetkan set bestaande uit lampetkan, schaal, pot, zeepbakje en kammenbakje, waarvan de laatste twee met deksel.

2 Schaaltjes
Geen vanafprijs

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

Imari bordje
Resultaat: 25 EUR

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Startprijs 20 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

Petit four stelletje
Resultaat: 10 EUR

7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G

30 spaarpotten
Startprijs 15 EUR

Doos met 30 spaarpotten 20e eeuw. Cond.: G

Doos peper&zout stelletjes
Startprijs 20 EUR

Doos met 15 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G

25 Spaarpotten
Startprijs 15 EUR

Doos met 25 spaarpotten 20e eeuw. Cond.: G

30 Spaarpotten
Startprijs 15 EUR

Doos met 30 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

28 Spaarpotten
Resultaat: 15 EUR

Doos met 28 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

20 Peper en zout stelletjes
Startprijs 20 EUR

Doos met 20 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G

20 Peper& zout stelletjes
Startprijs 20 EUR

20 Peper& zout stelletjes 20e eeuw.

2 Platelen vazen
Resultaat: 45 EUR

2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

Eetservies pickfort
Resultaat: 60 EUR

Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.

Doos kop en schotels
Geen vanafprijs

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

Keramiek haan
Resultaat: 60 EUR

Grote keramiek haan ca. 1900, ongemerkt. 46x39x20cm. Cond.: U

Twee kruiken
Geen vanafprijs

Twee kruiken Spanje 20e eeuw. 25x23x19cm en 28xø17cm.

Keramiek plaquette
Geen vanafprijs

Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.