Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Art Deco roomstel
Resultaat: 220 EUR

Zilveren Art Deco roomstel, 800/000, 3 Delig met een melkkan, suikerbak en blaadje met een achtkantige vorm. MT.: Kaeser & Uhlmann, Schwabisch Gmünd. 1925-1934. 23x14x10cm. ca 331 gram. In goede staat

J.C. Roelandse, Haven A'damse poort te Haarlem
Resultaat: 220 EUR

J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Haven Amsterdamse poort te Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Russische vrouw
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Duits halkastje, 1880
Resultaat: 220 EUR

Duits mahoniehouten Gründerzeit halkastje met volle zuilen, twee lades en twee deurtjes. Circa 1880. Afmeting: 62 x 85 x 42 cm. In goede staat.

2-Persoons Biedermeier/Empire bed, 1830
Resultaat: 220 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Biedermeier/Empire twee-persoons bed. Circa 1830. Afmeting: 125 x 137 x 200 cm. In zeer goede staat.

Zilveren nootmuskaatrasp
Resultaat: 210 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Cilindervormige koker met rasp. MT.: Joseph Willmore, Birmingham jl.:R:1840. ø2,5x6,5cm. ca 34 gram. In goede staat

A.H. Koster, Landschap bij nacht
Resultaat: 210 EUR

A.H. Koster. 1913 - 1990. Landschap bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 51 cm.In goede staat.

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal en goud decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Zilveren broodschaal
Resultaat: 200 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met parelrand en floraal decor. MT. H.M. Mansvelt, Rotterdam jl.:Q:1926. Grootte 25,5x18x10cm ca 424 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur koffiemolen, 1746
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse miniatuur koffiemolen MT.: Jan Borduur, Amsterdam, jl.:M:1746. 4x3x4,5cm. ca 51 gram. In goede staat

Zilveren broodmand
Resultaat: 200 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd patroon met o.a. spijlen en gecontourneerde driehoekjes, met filetrand. Op de onderzijde van de bodem voorzien van een gravure: Uit dankbaarheid de...

2 Zilveren flessenbakken
Resultaat: 200 EUR

Twee zilveren flessenbakken, 833/000, gecontourneerde ronde modellen met krullen en rozen. Voorzien van een geribde binnenrand. ø 17x3 cm. Totaal ca 325 gram. In goede staat

Pandora armband
Resultaat: 200 EUR

Zilveren Pandora armband, 925/000, voorzien van 17 zilveren bedels, waarvan 8 met goud. lengte 21 cm. totaal ca 82 gram. In goede staat

Omega dameshorloge, Seamaster
Resultaat: 200 EUR

Dameshorloge, Omega Seamaster Polaris, titan met goudkleurige wijzerplaat diamanten op de indexen. Quarts. Voorzien van vlindersluiting. 18 cm +2 extra schakels. Werkend. In goede staat

Lot granaatsieraden met goud
Resultaat: 200 EUR

Drie collier van granaten met geelgouden sluiting. Een 4 rijig collier met ovaal gefacetteerde granaten, bevestigd aan een antieke gouden vierkante streeksluiting, 750/000, MT.: N.S. Visser & C.Huijve...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 200 EUR

Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten. Brede slagring met in het midden een band met 6 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,24 ct. Breedte 11 mm. ø 64. ca 6 gram.

Zilveren inktstel met pen, 1860
Resultaat: 200 EUR

Zilveren inktstel, 833/000, met kristallen potjes welke voorzien zijn van zilveren deksels, bakje versierd met een deksel voorzien van een postduif. Compleet met zilveren pen. Alles geplaatst op een z...

Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot
Resultaat: 200 EUR

Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden gecontourneerde sluiting met bloedkoraal met gouden eindstukken. 19 cm. In goede staat

Miniatuur kraankan met comfoor
Resultaat: 200 EUR

Zilveren miniatuur kraankan met comfoor, 833/000, MT.: S.Zwanenburg, Sneek. In zeer goede staat. 4x4x7cm.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden rimg, 585/000, met diamanten. Ring met 3 rijen met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72 ct. SI/P. ca 2,8 gram. ø 51. In goede staat

Gouden hanger Japanse vrouw
Resultaat: 200 EUR

Grote geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een hoofd van een Japanse dame met emaille versierd. 4cm incl. oog. ca 5,6 gram. In goede staat

B. Korteling, Landschap met wandelende boerenvrouw
Resultaat: 200 EUR

Bartus Korteling. 1853 - 1930. Deventer School. Origineel etiket verso. Landschap met wandelende boerenvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Engelse kust bij avond
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Engelse School. Engelse kust bij avond met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Resultaat: 200 EUR

Ton Schulten. Nr. 140/350. 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

J. v/d Laan, Bomschuit met paarden
Resultaat: 200 EUR

J. v/d Laan. 20e Eeuw. Bomschuit met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

8x Tinnen maatbekers
Resultaat: 200 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Hollandse tinnen maten. A. Reijnders Delft. Afmeting: 4 - 26 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895.
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen pop, Firma J.D. Kestner, ca. 1895. Ze heeft mooie glazen ogen in een porseleinen hoofd en een mohair pruik. Lengte 71 cm.

Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890.
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en een papier-maché lijf, prachtig gekleed. Ca. 1890. Lengte 54 cm.

Oude eiken 3-deurs spinde
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhouten drie-deurs spinde met ijzeren beslag en vele panelen gemaakt van antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 166 x 140 x 51 cm. In goede staat.

Wortelnoten chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten Empire chiffoniere met zeven lades en volle zuilen. 20e Eeuw met antrasiet marmeren bovenblad. Lichte schades. Afmeting: 152 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Franse etagiere-tafel, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten etagiere-tafel met bandintarsia, lade, messing sierwerk en boulle. Monogram in blad. Op wielen. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In zeer goede staat.

Gestoken Engels tafeltje
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken tafel met lade. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Franse buffetkast, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse eikenhouten Henry Deux buffetkast met snijwerk panelen, ruiter te paard, ranken en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 148 x 51 x 240 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Resultaat: 200 EUR

Engelse palissanderhouten salontafel. Afmeting: ø 120 c 55 cm.

Groot Hollands sideboard
Resultaat: 200 EUR

Groot Hollands wortelnoten sideboard met lades, bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 50 x 170 cm. In goede staat.

Noten kast met glasopbouw, 1870
Resultaat: 200 EUR

Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.

Neo Gotische spinde, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.

Eiken hang vitrine, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette. Monogram G.V. Circa 1920. Japanse man met hemd met swastika. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Antiek Chinees gemberpotje
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen gemberpot met medaillon decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.

Rosenthal vaas met zilver-overlay
Resultaat: 200 EUR

Duits porseleinen Rosenthal dekselvaas met zilver-overlay en handbeschilderde florale decor. Gesigneerd Prell. Circa 1950 - 1960. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3x Imari porselein, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden, floraal/goud decor. Eén bord haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Mutz Altona vaas
Resultaat: 200 EUR

Duitse Jugendstil Mutz Altona vaas met verlopen glazuur. Nr. 1794. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Lot Chinese spekstenen beelden (10x)
Resultaat: 200 EUR

Tien oude Chinese spekstenen figuren met houten consolus. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Oude Tibet ketting
Resultaat: 200 EUR

Oude Tibetaanse ketting met koraal en porselein. Afmeting: 11 x 2,5 cm ø. In goede staat.

6x Japanse kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren collier met hanger
Resultaat: 190 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Slangencollier met daaraan een hartvormige hanger bezet met gefacetteerde edelstenen in diverse vormen, met o.a. wittopaas, blauw topaas, peridoot...

Bestek, zilver en plated
Resultaat: 190 EUR

Lot bestek met 6 zilveren, 833/000, tafellepels en vorken, model haags lofje, MT.: Gerritsen, Gero fabriek, Zeist, jl.:P:1925, 3 bijpassende zilveren theelepels, een zilveren cakevork, een zilveren d...

Gouden Oriosa horloge
Resultaat: 190 EUR

Fijn geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Oriosa, met een ronde kast, ø 16 mm, en een glas met een bewerkte rand, voorzien van een fijn gevlochten band. ca 14,5 gram. Lengte 15,5 cm. Mechanisch. In...

Piet van Wijngaerdt, Bloemstilleven
Resultaat: 190 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 52 cm. In goede staat.

A. Markus, Landschap bij Oosterbeek
Resultaat: 190 EUR

Antoon Markus, 1921. 1870 - 1955. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetter kip
Resultaat: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.

Teresa Byszewska, Dame Noir Av Chat Noir
Resultaat: 190 EUR

Teresa Byszewska, 1965. 1929 - . Poolse School. Dame Noir Av Chat Noir. Collage zijde etc. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1900
Resultaat: 190 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaren. Compositie metaal en messing reservoir. Circa 1900. Afmeting: circa 70 x 70 cm ø. In goede staat.

Gründerzeit bureau, 1890
Resultaat: 190 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 190 EUR

Grote oude handbeschilderde porseleinen lampenvoet met portret naar Frans Hals en goud decor. Afmeting: 51 x 20 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees kopje
Resultaat: 190 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenkopje met bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x 6,4 cm ø. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 190 EUR

Oud Duits Hutschenreuther servies met roze en goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, 2x terrine, melk/suiker, 2x diepe schalen, 36x kop/schotels, 4x tablets, 9x kommen, 9x diepe bord...

Lot Chinese spekstenen beelden, 10x
Resultaat: 190 EUR

Tien oude Chinese spekstenen gesneden figuren met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud/tuin decor. Twee borden haarlijn. Eén goed. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees sierschotel
Resultaat: 190 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.

Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 185 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en originele polychromie. Bovenste gietstuk los erbij. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Zilveren Russische strooier, besamin
Resultaat: 180 EUR

Zilveren besamin kruiden houder, 84 zolotniks, 875/000, Drie musicerende rabbi's geplaatst op een ronde voet met 3 bolpoten. Voorzien van een strooier in de vorm van een bol met scharnier en bezet met...

Zilveren waterkan
Resultaat: 180 EUR

Zilveren waterkan, 925/000, op ronde voet met gekrulde greep en een brede schenktuit. 22x14x25cm. ca 634 gram. Enkele deukjes verder in goede staat.

Onduid. gesig., Interieur met kinderen
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

8x Antiquarische albums (voetbal)
Resultaat: 180 EUR

Acht antiquarische albums met voetbal verzamelkaartjes. Twee maal tweehonder vooraanstaande voetballers, competitie 1931-1932 K.N.V.B. Miss Blanche album, K.N.V.B. B-elftallen, derde serie. Goal 2, vo...

Antieke Duitse viool, 1930
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse viool. Sächs Musikinstrumenten Manufactur Schuster Markneukirchen im Sachsen. 1930. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...

Engelse secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Engels secretaire met mooie patina en origineel beslag. Afmeting: 101 x 84 x 46 cm. In goede staat.

Engelse boekenkast
Resultaat: 180 EUR

Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.

Antieke Franse gestoken garderobe, 1880
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast. Twee-delig, één deurs, bronzen beslag, klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 120 x 47 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Boer met klompen
Resultaat: 180 EUR

Groot antiek bronzen figuur op marmeren basement. Boer met klompen. Gesigneerd P. Philippe. 1870 - 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese kwispedoor
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met fijngeschilderde figuren/vlinder decor en goudrand. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met bodemetiket. Afmeting: 7 x 30 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met karpers en krab op deksel. Afmeting: 23 x 19 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees bord
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Geisha's in interieur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

Grote cloisonné Geisha
Resultaat: 175 EUR

Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2x Grote kaarskandelaren
Resultaat: 175 EUR

Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

2x Mooie grote Empire kandelaren
Resultaat: 175 EUR

Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Eikenhouten boekenkast, 1880
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance gestoken twee-deurs boekenkast met schappen en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 200 x 117 x 46 cm. In goede staat.

3x Antieke Familie Rose borden
Resultaat: 175 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Gouden CFE armband met bedels
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met 5 naamplaatjes. Close-for-ever armband met 3gouden naamplaatjes, 585/000, een naamplaatje, 333/000, en een onedel naamplaatje. Lengte 19 cm. Totaal gewicht ca 12.8 gr....

Theo Goedvriendt, Cipressen op rotsen
Resultaat: 170 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Cipressen op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse prenten, Luchtvaart
Resultaat: 170 EUR

Twee maal 19e eeuwse prenten. Luchtvaart. The first carriage , The Ariel. Steendruk op papier. Afmeting: 33 x 27 cm. In goede staat.

Oude Jugendstil hanglamp
Resultaat: 170 EUR

Oude Jugendstil hanglamp. Gesigneerd Jean Noverdy. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese jade amuletten
Resultaat: 170 EUR

Twee oude goudkleurige Chinese jade amuletten met vleermuizen etc. Afmeting: 7 - 7,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse bureauklok, 1900
Resultaat: 170 EUR

Zeldzame antieke Franse bureauklok. Man met perronwagen en bagage. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch wekkerklok
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Staande (huwelijk) klok
Resultaat: 170 EUR

Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Ovale mahonie eettafel
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ovale eettafel met snijwerk en kolompoot. Afmeting: 75 x 130 x 98 cm. In goede staat.

Grote bronzen Bulldog
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 17e-18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal bloemvaas decor, minimale chips. Eén maal heilige figuren in hemel. Haarlijnen bodem, zes-tekens bodemmerk. Afmeting: ø 23,7 - ø 26,...