Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bordjes met goud en florale decor. Eén bordje minimale chips. Afmeting: ø 16 - 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 50 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Antiek Japans serviesje, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans porseleinen deelservies. Circa 1900. Bestaande uit: 5x kop en schotel, 4x borden en 1x suikerpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 9 -18 cm. In goede staat.

Franse Samson vaas, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde Franse Samson porseleinen vaas met florale decor en octagonale voet. Bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Oude Blanc de Chine siervazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Blanc de Chine porseleinen open gewerkte vazen met florale decor. Op houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen figuur, Eendenstel
Resultaat: 50 EUR

Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

6 Diverse beeldjes edelsteen
Resultaat: 50 EUR

Zes diverse beeldjes uit edelstenen, met een schildpad uit malachiet, een schildpad uit turkoois, turkoois varken, agaten aap, een olifant en aap. 3-10 cm.

4x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

5x Antieke Imari vazen
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

4x Antiek Imari porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Loks H0-spoor : Lima/Gutzold
Resultaat: 48 EUR

Drie loks H0: 1x Lima 20 8148L, ÖBB 2067.66, 1x Lima 20 8169L, SNCG CC 14166 en 1x Gutzold DR 118 059-5, Lima met originele doosjes, Gutzold in plastic doosje, allen in goede staat.

Zilveren oorhangers en hanger
Resultaat: 45 EUR

Zilveren oorhangers en hanger, 925/000, met een ovale hanger bezet met carneool en markesiet. lengte 25-40 mm. ca 12,6 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een duiventil en een standaard met vogelkooi. MT.: Niekerk, Schoonhoven jl.:A: 1985. totaal ca 39 gram. 8-9cm. In goede staat

Barnstenen collier, Art deco
Resultaat: 45 EUR

Choker van barnstenen, met ovaal cabouchon kralen en ruitvormig geslepen barnsteenkralen. 42 cm. ca 15,8 gram. In goede staat

Witgouden solitairring met diamant
Resultaat: 45 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,01. Diamonde. ø 49, ca 1 gram. Nieuw

Zilveren theezeef met lekbakje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren theezeef met lekbak, 833/000, theezeef met opengewerkte rand met voluten en bloemen en een greep met voorstelling met figuren, geplaatst op een rond lekbakje voorzien van een parelrand en kru...

Zilveren kapstok met hoeden en hoorn
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband, 835/000, met grote open ronde schakels, ø 26 mm, met gematteerde tussenstukken. Voorzien van bakslot en veiligheid. 21 cm. ca 37 gram. In goede staat

Zilveren markasiet armband
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband met markesiet en onyx. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 26,2 gram. In goede staat

Zilveren matte armband
Resultaat: 45 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, met een ijsbewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. 20 cm. ca 33 gram. In goede staat

Zilveren armband met harten
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, met harten en een kapitolslot met een hartvormig oog en een stok in de vorm van een strik. 21 cm. ca 22,8 gram. In goede staat

Zilveren collier en armband
Resultaat: 45 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met cilindervormige buisjes met bolletjes. ø 4mm. 45 cm en 19 cm. totaal ca 24,7 gram. In goede staat

Zilveren bonbontang
Resultaat: 45 EUR

Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat

Zilveren kapset,
Resultaat: 45 EUR

Zilveren kapset, 833/000, met 3 borstels, versierd met voluten en voorstelling, en een kam met plated houder voor een kam. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat

Zilveren tang en mes
Resultaat: 45 EUR

Zilveren tang en mes met heft, 833/000, kleien zilveren tang met schep en vork, versierd met biedermeier patroon, MT.:B.W.Eldick, Zutphen, jl:W: 1931, 18,5cm en een mes met zilveren heft, achtkantig, ...

Lot Goud op zilver en 333
Resultaat: 45 EUR

Lot sieraden met een armband met turkoois en een hanger met malachiet, 333/000, en een ring met meander schakel en oorringen, beiden zilver verguld. Totaal ca 14,4 gram. In goede staat

G. Vogt, Wasvrouw aan de waterkant
Resultaat: 45 EUR

G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Boek met stalen + Presse papier
Resultaat: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Grote bronzen staande lamp
Resultaat: 45 EUR

Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Originele Ray Ban zonnebril
Resultaat: 45 EUR

Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB4099. In nieuwstaat.

2x Marmeren boekensteunen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Art Deco inktstel
Resultaat: 45 EUR

Art Deco inktstel op zwart marmeren basement voorzien van een pennenlegger, brievenstandaard en 2 vierkant geslepen inktpotjes met deksel. Eén deksel beschadigd. Verder in goede staat. 22x20x12cm.

Friese staartklok
Resultaat: 45 EUR

Kleine notenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1880
Resultaat: 45 EUR

Hollandse antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 35 x 120 x 15 cm. In goede staat.

Mahonie spiegel met etages
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Perzisch kleed, 127 x 200 cm
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Rood van kleur met groot medaillon in het midden. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.

Oud/antiek glas
Resultaat: 45 EUR

Antiek mondgeblazen en handbeschilderd glas met figuren decor, kardinale. Met annotatie 1616. Maar is circa 1900. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 45 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren luciferdooshouder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren luciferdooshouder, 833/000, met fraai gedreven oud Hollandse voorstelling. Voorzien van exportkeur en herkeur. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k: 1945-1946. Tevens voor...

Zilveren collier en armband
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met een meanderschakel met een gematteerde bewerking. breedte 6,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Gerhodineerd. lengte 42-18 cm. Totaal ca 49 gram. In goe...

Zilveren vleesvork
Resultaat: 40 EUR

Zilveren vleesvorkje, 833/000, met fraaie graveringen en een streepagaten heft, mist klein stukje. MT.: N.S.Visser en Co, 's Hertogenbosch, ca 1875. 16,5 cm.

Lot barnsteen sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot barnsteensieraden met zilver, 925/000, met een ring met een rechthoekig cabouchon geslepen barnsteen en een gourmetcollier met daaraan een hanger met een trapezium geslepen barnsteen met zilveren ...

Stel zilveren oorlepels
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren oorlepels, Guate 900, met getorste stelen en bekroond met een gegraveerde vogel. 7 cm. ca 6 gram. In zeer goede staat

Twee zilveren zoutschepjes
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren zoutschepjes, 833/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: A.J.Jorning, Amsterdam, jl.: P:1874. ca 10 gram. 8 cm. In goede staat.

Zilveren rammelaar, 1925
Resultaat: 40 EUR

835/000 Zilveren rammelaar in klokmodel met bijtring. Mr. C.F. Wewer - Schoonhoven. Circa 1925. In goede staat.

Odeurflacon met goud
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallel odeurflacon met gouden dop, kraag en voet, 585/000, in originele cassette. traanvormige flacon met slijpwerk met sterren. Geplaatst op een ovale gouden voet met ronde kraag en dop,...

Zilveren ring
Resultaat: 40 EUR

Zilveren band ring, 925/000, in het midden een rand met zirconia's. Gestempeld BVLGARI. Breedte 9 mm. ca 10,1 gram. ø 51

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met een zilveren zakhorloge, een armband van een bijbelslot en een paar oorhangers met turkoois.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 40 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat

2 Zilveren ring lapis
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met lapis lazuli, ring met grote ovale geslepen lapis met bewerkte brede rand, ø56, en een cachetring met een ovaal cabouchon lapis lazuli gezet in pootjes. ø57. Totaal ...

2 Paar zilveren oorhangers
Resultaat: 40 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, één paar met rode zirconia's en een paar met vierkant geslepen peridoot, amethist en citrien. 3,5-4cm. totaal ca 12,5 gram. Nieuw

2 Stopwatches
Resultaat: 40 EUR

Twee stopwatches, witmetaal. Mechanisch. ø ca 5 cm. 1x veer vast verder in goede staat.

5 Zilveren ringen
Resultaat: 40 EUR

Lot met 5 zilveren ringen, 925/000, met rozenkwarts, parel zirconia's en onyx. ca 30 gram. In goede staat

6 Vorkjes met zilveren heft
Resultaat: 40 EUR

Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.

Zilveren pasteilepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...

Lot plated
Resultaat: 40 EUR

Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

lot zilveren sieraden met een ring met parel en markesiet, driehoekige broche met agaat, diverse collier en een bandring. Diverse gehaltes. ca 79 gram.

Gouden ring met carneool
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal gefacetteerde carneool. 16x9mm. ca 2,1 gram. ø 53. In goede staat

Monogram A.E.G., Dame met gevangen muis
Resultaat: 40 EUR

Monogram A.E.G. 1864. Dame met gevangen muis. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17,3 cm. In redelijke staat.

Tinka Adeyemi, Surrealistisch
Resultaat: 40 EUR

Tinka Adeyemi IFE 1993. Surrealistisch berglandschap. Plakaatverf op papier. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Monogram H.W.E., Zandpad met berkenbomen
Resultaat: 40 EUR

Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.

G. van Jeveren, Riviergezicht met boot
Resultaat: 40 EUR

G. van Jeveren. Riviergezicht met boot en figuren aan steiger. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romeins paar
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.

G. Koppenol, Landschap met stenderkast
Resultaat: 40 EUR

G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Cowe?, Boten voor kust
Resultaat: 40 EUR

Cowe? Circa 1940. Boten voor de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 71 x 57 cm. In goede staat.

C.G. van Os, baardgier
Resultaat: 40 EUR

C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.

Anna Ostrowska, Huis aan de kust
Resultaat: 40 EUR

Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.

G. Kitsen, Ruïne te Leyden
Resultaat: 40 EUR

G. Kitsen, sculp. Vroeg 19e eeuwse gravure. Anno 1807. Ruïne te Leyden. Gravure op papier. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

8x Inktsteentjes
Resultaat: 40 EUR

Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Antieke palissander reiskist, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke koperen samovaar
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.

Oude messing tafel olielamp
Resultaat: 40 EUR

Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke Majolica hangpetroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa 1950. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke speeldoos
Resultaat: 40 EUR

Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Compositie metalen tafellamp. Beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Majolica lamp, 1920
Resultaat: 40 EUR

Oude Majolica twee-lichts lamp met messing voet en porseleinen bloem. Handbeschilderd. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm.

Franse bureauset, 1900
Resultaat: 40 EUR

Franse gesigneerde mahoniehouten bureauset. J.M. Pahlard - Paris. Met messing rand, twee kristallen inktpotten (chips), niet origineel. Plus Jugendstil schaar en brievenopener. Afmeting: 5 x 29 x 17 c...

Chinees zijde kleed
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.

Oud Chinees juwelenkistje
Resultaat: 40 EUR

Oud houten Chinees juwelenkistje met emaille plaqettes. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Antieke samovaar, 1900
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen samovaar met messing kroon. Circa 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.

Oude messing schaal
Resultaat: 40 EUR

Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.

2x Kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.

Zweeds Silva scheepskompas
Resultaat: 40 EUR

Zweeds Silva scheepskompas in eikenhouten foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Portre Montres
Resultaat: 40 EUR

Twee oude portre montres. 20e Eeuw. Eén maal historisme-stijl met putti, messing. Eén maal notenhout. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Klassieke lamp
Resultaat: 40 EUR

Klassieke lamp met figuur op albast sokkel met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H87 x 30 cm ø. In goede staat.

Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Resultaat: 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Resultaat: 40 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

KLM ontwerp
Resultaat: 40 EUR

30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

2x Luchtdruk pistolen
Resultaat: 40 EUR

Twee 4,5 mm luchtdrukpistolen. 70-er Jaren. Eén maal Oklahoma, knikloop. Eén maal T.J.H. & Son, The Gat, drukloop. Afmeting: L 28 - 31 cm. In goede staat.

Engelse politiehelm
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse politiehelm met lederen binnenrand. Maat 7 1/8 - 57. Devon en Cornwall Constabylary. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.