Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bordjes met goud en florale decor. Eén bordje minimale chips. Afmeting: ø 16 - 16,5 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen deelservies. Circa 1900. Bestaande uit: 5x kop en schotel, 4x borden en 1x suikerpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 9 -18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Franse Samson porseleinen vaas met florale decor en octagonale voet. Bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Blanc de Chine porseleinen open gewerkte vazen met florale decor. Op houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Zes diverse beeldjes uit edelstenen, met een schildpad uit malachiet, een schildpad uit turkoois, turkoois varken, agaten aap, een olifant en aap. 3-10 cm.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie loks H0: 1x Lima 20 8148L, ÖBB 2067.66, 1x Lima 20 8169L, SNCG CC 14166 en 1x Gutzold DR 118 059-5, Lima met originele doosjes, Gutzold in plastic doosje, allen in goede staat.
Zilveren oorhangers en hanger, 925/000, met een ovale hanger bezet met carneool en markesiet. lengte 25-40 mm. ca 12,6 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een duiventil en een standaard met vogelkooi. MT.: Niekerk, Schoonhoven jl.:A: 1985. totaal ca 39 gram. 8-9cm. In goede staat
Choker van barnstenen, met ovaal cabouchon kralen en ruitvormig geslepen barnsteenkralen. 42 cm. ca 15,8 gram. In goede staat
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,01. Diamonde. ø 49, ca 1 gram. Nieuw
Zilveren theezeef met lekbak, 833/000, theezeef met opengewerkte rand met voluten en bloemen en een greep met voorstelling met figuren, geplaatst op een rond lekbakje voorzien van een parelrand en kru...
Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat
Zilveren armband, 835/000, met grote open ronde schakels, ø 26 mm, met gematteerde tussenstukken. Voorzien van bakslot en veiligheid. 21 cm. ca 37 gram. In goede staat
Zilveren armband met markesiet en onyx. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 26,2 gram. In goede staat
Brede zilveren armband, 835/000, met een ijsbewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. 20 cm. ca 33 gram. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met harten en een kapitolslot met een hartvormig oog en een stok in de vorm van een strik. 21 cm. ca 22,8 gram. In goede staat
Zilveren collier en armband, 925/000, met cilindervormige buisjes met bolletjes. ø 4mm. 45 cm en 19 cm. totaal ca 24,7 gram. In goede staat
Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat
Zilveren kapset, 833/000, met 3 borstels, versierd met voluten en voorstelling, en een kam met plated houder voor een kam. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat
Zilveren tang en mes met heft, 833/000, kleien zilveren tang met schep en vork, versierd met biedermeier patroon, MT.:B.W.Eldick, Zutphen, jl:W: 1931, 18,5cm en een mes met zilveren heft, achtkantig, ...
Lot sieraden met een armband met turkoois en een hanger met malachiet, 333/000, en een ring met meander schakel en oorringen, beiden zilver verguld. Totaal ca 14,4 gram. In goede staat
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Originele Ray Ban zonnebril in originele koker. Type RB4099. In nieuwstaat.
Twee oude marmeren boekensteunen. Lezende monniken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 11 x 9 cm. In goede staat.
Art Deco inktstel op zwart marmeren basement voorzien van een pennenlegger, brievenstandaard en 2 vierkant geslepen inktpotjes met deksel. Eén deksel beschadigd. Verder in goede staat. 22x20x12cm.
Kleine notenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Hollandse antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 35 x 120 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed. Rood van kleur met groot medaillon in het midden. Afmeting: 127 x 200 cm. In goede staat.
Antiek mondgeblazen en handbeschilderd glas met figuren decor, kardinale. Met annotatie 1616. Maar is circa 1900. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren luciferdooshouder, 833/000, met fraai gedreven oud Hollandse voorstelling. Voorzien van exportkeur en herkeur. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k: 1945-1946. Tevens voor...
Zilveren collier en armband, 925/000, met een meanderschakel met een gematteerde bewerking. breedte 6,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Gerhodineerd. lengte 42-18 cm. Totaal ca 49 gram. In goe...
Zilveren vleesvorkje, 833/000, met fraaie graveringen en een streepagaten heft, mist klein stukje. MT.: N.S.Visser en Co, 's Hertogenbosch, ca 1875. 16,5 cm.
Lot barnsteensieraden met zilver, 925/000, met een ring met een rechthoekig cabouchon geslepen barnsteen en een gourmetcollier met daaraan een hanger met een trapezium geslepen barnsteen met zilveren ...
Stel zilveren oorlepels, Guate 900, met getorste stelen en bekroond met een gegraveerde vogel. 7 cm. ca 6 gram. In zeer goede staat
Twee zilveren zoutschepjes, 833/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: A.J.Jorning, Amsterdam, jl.: P:1874. ca 10 gram. 8 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren rammelaar in klokmodel met bijtring. Mr. C.F. Wewer - Schoonhoven. Circa 1925. In goede staat.
Geslepen kristallel odeurflacon met gouden dop, kraag en voet, 585/000, in originele cassette. traanvormige flacon met slijpwerk met sterren. Geplaatst op een ovale gouden voet met ronde kraag en dop,...
Zilveren band ring, 925/000, in het midden een rand met zirconia's. Gestempeld BVLGARI. Breedte 9 mm. ca 10,1 gram. ø 51
Lot sieraden met een zilveren zakhorloge, een armband van een bijbelslot en een paar oorhangers met turkoois.
Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat
Twee zilveren ringen, 925/000, met lapis lazuli, ring met grote ovale geslepen lapis met bewerkte brede rand, ø56, en een cachetring met een ovaal cabouchon lapis lazuli gezet in pootjes. ø57. Totaal ...
Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, één paar met rode zirconia's en een paar met vierkant geslepen peridoot, amethist en citrien. 3,5-4cm. totaal ca 12,5 gram. Nieuw
Twee stopwatches, witmetaal. Mechanisch. ø ca 5 cm. 1x veer vast verder in goede staat.
Lot met 5 zilveren ringen, 925/000, met rozenkwarts, parel zirconia's en onyx. ca 30 gram. In goede staat
Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.
Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...
Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.
lot zilveren sieraden met een ring met parel en markesiet, driehoekige broche met agaat, diverse collier en een bandring. Diverse gehaltes. ca 79 gram.
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal gefacetteerde carneool. 16x9mm. ca 2,1 gram. ø 53. In goede staat
Monogram A.E.G. 1864. Dame met gevangen muis. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17,3 cm. In redelijke staat.
Tinka Adeyemi IFE 1993. Surrealistisch berglandschap. Plakaatverf op papier. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.
G. van Jeveren. Riviergezicht met boot en figuren aan steiger. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Cowe? Circa 1940. Boten voor de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 71 x 57 cm. In goede staat.
C.G. van Os. Baardgier. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.
Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.
G. Kitsen, sculp. Vroeg 19e eeuwse gravure. Anno 1807. Ruïne te Leyden. Gravure op papier. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese inktstenen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 11 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing Neo Renaissance kaarskandelaren met klauwpoten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.
Tiffany-stijl glas-in-lood lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen samovaar kraantjeskan. Afmeting: 48 x 28 cm ø. In goede staat.
Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa 1950. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude metalen bewerkte speeldoos met Japans decor, leeuw met lotusbloem. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp. Beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Oude Majolica twee-lichts lamp met messing voet en porseleinen bloem. Handbeschilderd. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm.
Franse gesigneerde mahoniehouten bureauset. J.M. Pahlard - Paris. Met messing rand, twee kristallen inktpotten (chips), niet origineel. Plus Jugendstil schaar en brievenopener. Afmeting: 5 x 29 x 17 c...
Gesigneerd handgeborduurd Chinees zijde kleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 91 x 46 cm. In goede staat.
Oud houten Chinees juwelenkistje met emaille plaqettes. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen samovaar met messing kroon. Circa 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude Oosterse bewerkte messing sierschaal met florale decor en swastika's. Afmeting: 13 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Zweeds Silva scheepskompas in eikenhouten foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude portre montres. 20e Eeuw. Eén maal historisme-stijl met putti, messing. Eén maal notenhout. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Klassieke lamp met figuur op albast sokkel met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H87 x 30 cm ø. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee 4,5 mm luchtdrukpistolen. 70-er Jaren. Eén maal Oklahoma, knikloop. Eén maal T.J.H. & Son, The Gat, drukloop. Afmeting: L 28 - 31 cm. In goede staat.
Oude Engelse politiehelm met lederen binnenrand. Maat 7 1/8 - 57. Devon en Cornwall Constabylary. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.