Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vogel op bloesemtak decor en onder kersenkleur glazuur. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 835/000, met 11 tafellepels MT.: J.G.Grebe Rotterdam, jl.:F:1840, 6 tafelvorken, MT.:J.H. Bouscholte, 's Gravenhage,jl.:V:1830, 3 dessertlepels, MT.: Gebr. B.A. & J.F. van der Broek, ...
J.A. Hesterman. 1848 - 1916. Twee vissers in boot bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 24 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Origineel beschilderde '30-jaren Art Deco poppenwinkel met accessoires en kleertjes. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad met prachtige beschilderingen. ø 50mm. Uurwerk getekend: Wm. Howard, London. Gerestaureerd aan de kast. In goede staat
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met berglandschap decor. Gecontourneerd. Lichte randschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Platinum horloge, Art Deco, met goud en o.a. diamant en similiestenen. Rechthoekige bewerkte kast, met o.a. diamanten, met gouden elementen, voorzien van een witte wijzerplaat met goudkleurige indexen...
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 83x Zilveren guldens van zeer goede kwaliteit. 66x Zilveren 2½ guldens. 2x Zilveren 2½ guldens, 1931 + 1937. 8x Zilveren 10 gulden munten. 4x Zilveren 50 gul...
18e Eeuwse eikenhouten Louis Quinze kast met snijwerk, vaste schappen en afneembare kop en deuren. Afmeting: 205 x 175 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...
W. Stern 1915. Willem Johan C. Stern. 1879 - 1939. Drie konijnen in gras. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 46 cm. In goede staat.