Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Zilveren dekseldoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gelobde bewerking, geplaatst op een ovale rand. Voorzien van een scharnierend deksel met bewerkte knop. 11x10x10cm. ca 231 gram. Importeurs...

Witgouden Longines horloge met diamant
Startprijs 1.550 EUR

Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 450 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...

Glazen en vaas met zilver (6x)
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...

Zilveren ring met robijn
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat

2 Zilveren colliers met stenen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren colliers, 835/000, met rhodoniet en chrysopraas. 60-70 cm. totaal ca 35,1 gram.

Zilveren hanger met zwarte en witte zirconia's
Startprijs 30 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. een rechthoekige hanger opengewerkt met 3 zwarte en 3 witte zirconia's in verschillende slijpvormen. 11x38mm. ca 8,5 gram. Nieuw

Zilveren armband
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een visgraat motief en bollen. Met bakslot en veiligheid. Breedte14 mm. lengte 19,5 cm. ca 38,8 gram. In goede staat

Gouden tennisarmband met diamant
Startprijs 1.800 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met 27 ronde schakels bezet met een briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct VS. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 7 mm, lengte 20,...

Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Resultaat: 160 EUR

Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, voorzien van puntbak en een deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde versierd met graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/Sneek, 1845-1902. le...

Zilveren bruidegomspijpje
Startprijs 90 EUR

Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...

Oud Chinees vaasje
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld, Art Nouveau Golfster
Startprijs 170 EUR

Bronzen golfspeelster op zwart marmeren basement. Gesigneerd E. Valdez. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Antieke viool, Hopf
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Gouden armband, Frans gourmet
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een bewerkte Frans gourmetschakel voorzien van ballen met een ribbewerking. Voorzien van een uitgewerkte sluiting versierd met zaadparels. Met bakslot en veiligheid. B...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 700 EUR

Zeer fraaie witgouden ring, 750/000, royal bezet met diamant. Bolle ring met een rij bezet met 5 briljant geslepen diamant, totaal 0,75 crt. De ruimte tussen en rondom de stenen is bezet met 35 brilja...

Zilveren theepot
Startprijs 180 EUR

Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...

Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt
Startprijs 250 EUR

Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.

Lot met gitten en granaat
Resultaat: 60 EUR

Lot met gitten collier en armband met geelgouden sluitingen en granaatkralen met een geelgouden sluiting met granaat. 585/000.

Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...

Zilveren servies
Startprijs 1.750 EUR

Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...

Grote zilveren schaal
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat

Gouden oorhaken met bloedkoraal
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Antieke fotolijst, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.