Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Lot van tweeentwintig oude Chinees porseleinen gemberpotjes. Onder andere: Familie Rose, Familie Noir. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.