19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.
Een 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op de stelen en bak. Snijtand met meander gravering. Mr. P. van Geelen en Zn. - Schoonhoven. Anno 1878. Gewicht: ci...
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model met gedreven floraal decor met krullen, voluten, acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met figuren, geplaatst op een ovale voet met krulmotief. MT...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Fraaie ring, 333/000, met 2 cultive parels. Ring met slag aan de uiteinden bezet met een parel. ø6,5mm. ø 57 ca 3,5 gram. In goede staat
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Bijbel met bruin leder kaft, het nieuwe testament 1834, voorzien van zilveren slot met allegorische voorstelling. MT.: C.Grosseknetter, Middelburg, ca 1776. 9x6,5x5,5cm. In goede staat
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee odeurflacons van geslepen kristal met zilveren kraag en dop, 833/000. 9-10 cm. In goede staat