Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude Chinese stemcups
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 45 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.

2x Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

2x Glazen hanglampen
Resultaat: 50 EUR

Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Duitse Hummel plaquette
Resultaat: 60 EUR

Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.

Zilveren horloge blauwe plaat
Resultaat: 55 EUR

Zilveren horloge, 925/000, mechanisch, met vierkante opengewerkte kast met blauwe wijzerplaat, bevestigd aan een bijbehorende zilveren band in gelijke schakel met klipsluiting. Breedte 18-25mm, lengte...

3x Antieke sloten
Startprijs 95 EUR

Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookpot met craquele glazuur. Afmeting: 14 x 10,5 cm ø. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren ring met diamant
Resultaat: 50 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

A. Keyzer, Drentse boerderij met herder en schapen
Resultaat: 160 EUR

Anthony Keyzer. 1897 - 1961. Drentse boerderij met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met druiven
Startprijs 90 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. Jongeling met druiven. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 20 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuws Latijns blad
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote Latijnse handgeschreven en geschilderde vroeg Renaissance blad Carolus Quintus. Met Renaissance zuilen, bewerkt met putti, heraldiek etc. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In red...

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter
Startprijs 350 EUR

C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

3x Kandelaren+tabaksdoos
Resultaat: 30 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

C. Verschuur, Paardenstal
Startprijs 800 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 290 EUR

G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.