Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke schelhoorn
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 142 cm
Resultaat: 450 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookpot met craquele glazuur. Afmeting: 14 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....

2x Oude zijden Perzische kleden, 152 - 153 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.

7x Oude bllikken kinderspaarpotten
Resultaat: 70 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Zilveren servetring
Resultaat: 40 EUR

Bijzondere 835/000 zilveren servetring met florale afbeeldingen van een molen, kerk en zeilboot. Opengewerkte randen met parelranden. Zaanlandse Zilversmederij. Gewicht: circa 62 gram. Afmeting: 6,5 x...

Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1913
Resultaat: 500 EUR

Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc.
Startprijs 55 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889
Startprijs 200 EUR

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Brawa H0, 0384 BR 216 102-4
Startprijs 50 EUR

Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met originele verpakking en in goede staat.

Brede zilveren ring met blauw topaas en ioliet
Startprijs 60 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, aan de voorzijde bezet met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw

2 Z‎ilveren pillendoosjes
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, een rond geschulpte model versierd met graveerwerk, ø 38 mm, en een rechthoekige doos met gedreven floraal decor. 4,5x2x2cm. Diverse gehaltes. totaal ca 37 gram.

Antiek zilveren mes + vork, 1874
Startprijs 100 EUR

Antiek 835/000 zilveren mes en vork met fraaie graveringen en geribbelde heften. Mr. J. van Wijk Jzn.-Amsterdam. Anno 1874. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Vergulde ring met stenen
Resultaat: 50 EUR

Brede ring, verguld, volledig bezet met zirconia's. breedte ring 11 mm, ø 54. In goede staat

Ring met robijnen
Resultaat: 140 EUR

Opvallende ring, 333/000, met robijn en diamant. Ring met 7 markies geslepen robijnen en een rand met singlecut geslepen diamanten, in bladvorm. Breedte 12 mm. ø 57. ca 2,7 gram. In goede staat

Zilveren theebus, 1898
Resultaat: 100 EUR

Zilveren theebus, 925/000, cilindervormig met golvende rand aan de onder- en bovenzijde, evenals de rand van het deksel. MT.: Job Frank Hall & Co, London jl.: C:1898 ø 7x10 cm. ca 132 gram. Enkele deu...

Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Duitse School. Oostenrijks berggezicht met vervallen hut aan meer. Olieverf op linnen. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.

Geelgouden spang horloge
Startprijs 900 EUR

Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-