Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke robijn-rode Boheems kristallen stopfles. Met herten en hond in bos decor. Gegraveerd. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Vier maal divers glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: 12 - 60 cm. In goede staat.
Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...
Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur. Ontwerp Albert Caasman. 1886 - 1968. Hoofdje gelijmd. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.
Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.