Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Quan Yin
Startprijs 250 EUR

Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

18e Eeuws mondgeblazen glas
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse kristallen stopfles
Startprijs 180 EUR

Antieke robijn-rode Boheems kristallen stopfles. Met herten en hond in bos decor. Gegraveerd. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Glazen Murano vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Lot kristalglazen figuren (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

4x Divers glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal divers glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: 12 - 60 cm. In goede staat.

3x Moderne karaffen
Startprijs 25 EUR

Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese kaarskandelaar
Startprijs 500 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Chinese parfumfles, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas met draken
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.

Porseleinen K.P.M. rookset, 1930
Startprijs 60 EUR

Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Groot Wedgwood servies
Resultaat: 325 EUR

Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...

Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.

Antieke Sang de Boeuf vaas
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal figuur
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur. Ontwerp Albert Caasman. 1886 - 1968. Hoofdje gelijmd. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.

Cactus jardiniere, 1920
Resultaat: 225 EUR

Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Keramieken boekensteunen, 1930
Resultaat: 50 EUR

Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine figuur
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma Koro
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR

Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Familie Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.