Twee antieke Delftse Fayence schotels met leeuwen decor. 18e - 19e Eeuw. Bijlmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen pin up lampenvoeten met benen. Circa 1915. JA. R. en genummerd. Circa 1915. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oude Japanse of Chinees porseleinen vaas met kinderen + lampionnen decor. Bodemmerk. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Leuke antieke keramieken theepot in de vorm van een tekkel. Nr. 6703 B. Circa 1920. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen dekseldozen met Zwiebelmuster decor. Afmeting: 12 - 13 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + twee rijstkommen, 20e eeuw + twee rijstkommen, Familie Verte, waarvan één beschadigd. Afmeting: ø 9,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Chinese Yixing theepot met schrift, florale decors en signatuur. Beschadigingen deksel, tuit, en lijn in potje zelf. Afmeting: 10 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette. Kind in de duinen. Gesigneerd Dié. Circa 1880. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Gouda's polychrome platelen Jugendstil klokkenstel. Circa 1915. Afmeting: 14,5 - 28,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale be...
Twee Duitse Meissen porseleinen dekseldoosjes met florale en goud decor. 20e Eeuw. Kleinere heeft chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen vaas met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.