Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse messen
Startprijs 40 EUR

Lot met 3 messen, een broodmes met houten greep, broodmes met zilveren heft met floraal patroon en een broodmes met zilveren greep, BWG in Empire stijl. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat

6 Fruitmesjes met parelmoer
Startprijs 40 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

Odeurflacon, zilver
Startprijs 40 EUR

Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat

Gouden ring
Startprijs 40 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat

Diesel Horloge
Startprijs 40 EUR

Horloge Diesel met vierkante stalen kast en leren band. In originele doos met certificaat. breedte 42 mm. Werkend

Lepelvaasje + 6 zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met sticker CBZ Holland en 835/000 zilveren rand. Mr. C. Sandifort-Amsterdam/Rothemmeersum/Maastricht. Met zes 835/000 zilveren Biedermeier theelepeltjes. Afmeting: 9 c...

2 Robijnen
Startprijs 40 EUR

Twee robijnen, ovaal gefacetteerd 1x 0,50 ct en 1x 0,40.

3 Robijnen
Startprijs 40 EUR

Drie robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 0,85 ct.

Lot plated
Startprijs 40 EUR

Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.

2 Zilveren colliers met stenen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren colliers, 835/000, met rhodoniet en chrysopraas. 60-70 cm. totaal ca 35,1 gram.

Zilveren gelegenheidslepel, 1898
Startprijs 40 EUR

Gedreven 835/000 zilveren gelegenheidslepel met in de bak fantasie keuren en afbeelding De Hoop onder een lauwertak, steel met engel en vleugels en een staande jongen. Mr. Gebr. Roelfsema-Winsum. Anno...

Zilveren petit four schep
Startprijs 40 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

Armband met zilver
Startprijs 40 EUR

Rubberen armband met zilveren elementen en sluiting, 925/000. Ronde rubberen armband met cilindervormige zilveren elementen met emaille, diamantbewerking en zirconia's. Voorzien van zilveren schuifslu...

Zilveren choker
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 835/000, met 3 rijen, voorzien van een ijsmattering. Met bakslot en veiligheid. 3,6 mm. 40 cm. ca 30 gra. In goede staat

Witgouden hanger met zirconia
Startprijs 40 EUR

Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat

2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startprijs 35 EUR

Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

7x Chinees/Japans porselein
Startprijs 35 EUR

Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...

Drie oude antieke figuren
Startprijs 35 EUR

Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...

2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 35 EUR

Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

Antiek Jugendstil kandijbakje, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Tapijt, 85 x 63 cm / 97 x 70 cm
Startprijs 35 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...

Moderne messing spiegel
Startprijs 35 EUR

Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.