Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Emaille reclameborden
Resultaat: 275 EUR

Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...

Zilveren lepeldoos met inhoud
Resultaat: 275 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met lepels. Rechthoekig gecontourneerde doos versierd met allegorische voorstellingen op het deksel en aan de zijkanten. Geplaatst op 4 klauwpootjes. MT.: onduidelijk, Sch...

Oude Chinese emaille vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame mahoniekast, 1820
Resultaat: 270 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kast met schappen en lades. Circa 1820. Uitneembaar. Lichte fineerschades zijkanten onder. Afmeting: 209 x 185 x 75 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen erotische sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Art Deco ontwerp Holland-Amerika lijn
Resultaat: 260 EUR

Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.

Antieke speelgoedpop, 19e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...

Lot oude/antieke reclameborden
Resultaat: 260 EUR

Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900
Resultaat: 255 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Gouden tientje in gouden rand
Resultaat: 255 EUR

Gouden tientje, 1897, geplaatst in een geelgouden brede rand met filigrain, versierd met rose gouden appliqueen. ø 32 mm. ca 11,2 gram. In goede staat

Klepsecretaire 1840
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.

Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruyter, door Gerard Brandt te Amsterdam, voor Waasberge, Boon en Goethals MDCCI. Afmeting: 9,5 x 21 x 35 cm. In redelijk/goed...

6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen hoge bekers met peterselie en Lange Lijs decor. Bodemmerk F. Afmeting: 7,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Hollandse mahonie Empire penantkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Zeldzame Hindelopen kolenkist
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hindelopen beschilderde kolenkist met originele zinken binnenbak. Afmeting: 63 x 46 x 38 cm. In goede staat.

2x Bronzen pronkvazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Vissers in landschap
Resultaat: 250 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met twee vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Van Mourik, Platbodem op zee
Resultaat: 250 EUR

Van Mourik. 20e Eeuw. Hollandse School. Platbodem op zee. U.K. 6 in de zeilen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Engel liggend op kruis
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1700. Engel liggend op kruis. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 41 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Eenden aan de waterkant
Resultaat: 250 EUR

A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Eenden aan de waterkant met knotwilgen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting
Resultaat: 250 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...

Zilveren bestek ( 24x)
Resultaat: 250 EUR

Lot met 24 messen voorzien van zilveren gecontourneerd heft met filetrand. 925/000, Pesa Mexico. 21-24 cm. In goede staat

Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse Normandische lantaarnklok. Circa 1800. Keramieken wijzerplaat. Heeft haarlijnen. Afmeting: 34 x 23 cm ø. Verder in goede staat.

Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Goudverf laat deels los. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.