Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe glazuur, bloesem en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.
Goud op zilveren oorclips met een ovaal cabouchon barnsteen. 925/000. 16x13mm. ca 5,5 gram. In goede staat
Collier en armband met zoetwaterparels, in diverse kleuren, en kristallen. Voorzien van een plated veeroog.
Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat
Doos vol met oude kinderspelen. Onder andere: Domino, schaaldozen, blokkendoos et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bakelieten Basch schaakklok, Werkt nog goed 18x10x15 cond G.
Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.